КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Во моментот нема залиха
Photo
Video

Овој Сет додатоци вклучува 2 различни микрофибер подлоги, дизајнирани за да одговараат на Rovus Nano Чистачот на подови. Тие се неверојатно впивливи, се перат и се користат повеќе пати. Сетот вклучува 2 подлоги за рамни површини и 1 подлога за теписи, овозможувајќи лесно да се справите со секаков неред.

Rovus Nano Сет додадоци
590,00 ден.
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
Кратко инфо

Овој Сет додатоци вклучува 2 различни микрофибер подлоги, дизајнирани за да одговараат на Rovus Nano Чистачот на подови. Тие се неверојатно впивливи, се перат и се користат повеќе пати. Сетот вклучува 2 подлоги за рамни површини и 1 подлога за теписи, овозможувајќи лесно да се справите со секаков неред.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Сетот додатоци за Rovus Nano Чистачот на подови е незаменлив додаток на вашиот чистач. Сетот вклучува дополнителни микрофибер подлоги, односно, крпе, кои се дизајнирани лесно да ги исчистат дамките, да ги освежат теписит,заедно со други површини, правејќи го чистењето лесно како песна.

Микрофибер подлогите се неверојатно впивливи, се перат и се користат повеќе пати. Сетот вклучува 2 различни видови микрофибер подлоги:

  • 2 подлоги за рамни површини
  • 1 подлога за теписи

Овој се додатоци заедно со чистачот на подови, ќе ви овозможи да го направите вашиот дом безбеден од бактерии за вашите деца. Одлично решение кој ќе ви заштеди пари.

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star