КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Rovus Крпи за Nano Plus Чистач на подови

Photo
Video
-50%

Rovus Nano Plus Чистачот на подови користи пареа на висока температура за да ја отстрани нечистотијата, дамките и маснотијата, да ги уништи бактериите и вирусите при контакт, без употреба на средства. Бидете секогаш подготвени да се справите со дамките и нередот, со овие две дополнителни микрофибер крпи. Совршени за користење на подови и текстил.

Rovus Крпи за Nano Plus Чистач на подови

Редовна цена: 990,00 ден.


Специјална цена: 495,00 ден.

Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
Кратко инфо

Rovus Nano Plus Чистачот на подови користи пареа на висока температура за да ја отстрани нечистотијата, дамките и маснотијата, да ги уништи бактериите и вирусите при контакт, без употреба на средства. Бидете секогаш подготвени да се справите со дамките и нередот, со овие две дополнителни микрофибер крпи. Совршени за користење на подови и текстил.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Пареа на висока температура која ќе ја исчисти секоја нечистотија

Новиот и подобрен Rovus Nano Plus Чистач на подови ја користи целосната моќ на пареата на висока температура и Nano технологијата за да го исчисти вашиот дом. Со допир на едно копче можете брзо и лесно да му обезбедите на вашето семејство, почиста и побезбедна средина само со обична вода.

  • Rovus Nano Floor Steamer Plus Cloths
  • Rovus Nano Floor Steamer Plus Cloths
  • Rovus Nano Floor Steamer Plus Cloths
  • Rovus Nano Floor Steamer Plus Cloths

Микрофибер крпи кои повторно и повторно ќе ги користите

Сетот вклучува две висококвалитетни микрофибер крпи со висока моќ на впивање, специјално дизајнирани за да одговараат на Rovus Nano Plus Чистачот на подови. Крпите се перат и повторно може да се користат, за да заштедите пари. Тие се совршен за подни површини, теписи, душеци и  многу повеќе. Практичен додаток на вашата колекција за чистење.

Rovus Nano Floor Steamer Plus Cloths

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star