КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Rovus Сет додатоци за Nano Рачен апарат на пареа

Во моментот нема залиха
Photo
Video
Rovus Nano Рачниот апарат на пареа ја носи моќта на нано пареата во вашиот дом со цел брзо и лесно да се справите со нечистотијата, маснотиите, бактериите, вирусите и алергените. Овој 6-делен сет додатоци можете да го користите за прозорци, огледала, плочки, текстил, облека, скара и многу повеќе. Овозможете му на вашето семејство, почист, поздрав дом со природната моќ на нано пареата.
Rovus Сет додатоци за Nano Рачен апарат на пареа
990,00 ден.
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
Кратко инфо
Rovus Nano Рачниот апарат на пареа ја носи моќта на нано пареата во вашиот дом со цел брзо и лесно да се справите со нечистотијата, маснотиите, бактериите, вирусите и алергените. Овој 6-делен сет додатоци можете да го користите за прозорци, огледала, плочки, текстил, облека, скара и многу повеќе. Овозможете му на вашето семејство, почист, поздрав дом со природната моќ на нано пареата.
Дознајте повеќе
Детали за производот

Длабинско чистење на домот, со природната моќ на пареата

Rovus Nano Рачниот апарат на пареа е брз и ефикасен начин да имате беспрекорно чист дом, со него ќе ја отстраните нечистотијата и маснотиите, ќе ги уништите бактериите и вирусите и ќе се ослободите од мирисите  и дамките, само со обична вода!

 

Додатоци кои го прават чистењето полесно

Овој 6-делен сет додатоци ја зголемува употребата на рачниот апарат и ви носи поголема моќ за чистење и дезинфицирање на домот.

  • Додаток за тешко достапни места
  • Додаток специјално дизајниран за прозорци, стакло и плочки, оставајќи ги беспрекорно чисти и блескави
  • Мала округла пластична четка за нежно триење на дамките
  • Мала округла метална четка за тврдокрни дамки, маснотии и нечистотии – идеална за кујната, бањата и скарата
  • Две крпи за чистење и освежување на облеката, за отстранување набори, мириси и дамки

Со овие додатоци ќе ја користите моќта на пареата во домот, за побрзо и полесно справување со секојдневните задачи, без штетни и скапи хемикалии.

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star