КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Rovus Nano Multiuse Вертикална правосмукалка

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Лесно исчистете ги тешко достапните места, со оваа лесна, безжична 2во1 правосмукалка, која чисти до нано ниво. Има ХЕПА Х13 филтер кој обезбедува 99,95% ефикасност во чистењето и овозможува само чист воздух да се испушта во вашиот дом. Користете ја како правосмукалка за чистење на подот, под мебелот и рабовите на таванот или како рачна правосмукалка за да стигнете секаде каде што е потребно. Работи 30 минути со едно полнење.

Rovus Nano Multiuse Вертикална правосмукалка
7.490,00 ден.
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
Кратко инфо

Лесно исчистете ги тешко достапните места, со оваа лесна, безжична 2во1 правосмукалка, која чисти до нано ниво. Има ХЕПА Х13 филтер кој обезбедува 99,95% ефикасност во чистењето и овозможува само чист воздух да се испушта во вашиот дом. Користете ја како правосмукалка за чистење на подот, под мебелот и рабовите на таванот или како рачна правосмукалка за да стигнете секаде каде што е потребно. Работи 30 минути со едно полнење.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Побрзо и полесно до чист дом

Олеснете си го чистењето на домот од нечистотоија, прашина, влакна од миленици и друго со новата Rovus Nano Повеќенаменската Вертикална правосмукалка, компактно 2-во-1 решение за чистење на домот кој ја комбинира флексибилноста на безжичното чистење со моќното всмукување и спокојот, бидејќи ХЕПА Х13 филтерот ќе ги отстрани сите алергени, иритации и мириси. Запознајте се со најновиот член на Rovus Nano линијата.

Rovus Nano Multiuse Stick Vac

Напредна филтрација за чист воздух

Воздухот кој правосмукалките го примаат, мора да го испуштат и помалку ефикасните правосмукалки можат, заедно со воздухот, да испуштат честички прашина, алергени и иритации и со тоа да го направат домот неудобен и да предизвикаат проблеми со кожата и белите дробови. Затоа, оваа 2во1 правосмукалка е опремена со висококвалитетен ХЕПА Х13 филтер со ефикасност во чистењето до 99,95%, остранувајќи ги и најситните нано честички и испуштајќи само чист воздух во домот.

Rovus Nano Multiuse Stick Vac
 • Rovus Nano Multiuse Stick Vac

  Безжична и преносна

 • Rovus Nano Multiuse Stick Vac

  Моторизирана четка

 • Rovus Nano Multiuse Stick Vac

  oдлични перформанси

 • Rovus Nano Multiuse Stick Vac

  Без ќеси

 • Rovus Nano Multiuse Stick Vac

  Циклонска технологија

 • Rovus Nano Multiuse Stick Vac

  ХЕПА Х13 филтерr

 • Rovus Nano Multiuse Stick Vac

  Штеди простор

 • Rovus Nano Multiuse Stick Vac

  Лесно одржување

Чисти каде што обичната правосмукалка не може, поради својата 2во1 функционалност

Оваа компактна, лесна 2-во-1 безжична правосмукалка тежи малку повеќе од килограм, што ја прави лесна за преместување низ домот дури и за чистење на местата кои не можете со обична гломазна правосмукалка. Нема потреба да купувате две посебни правосмукалки за да уживате во функционалноста на вертикалната правосмукалка, со прецизноста на рачна правосмукалка. Променете ги додатоците и користете ја како рачна правосмукалка за чистење на кујнската површина, работната површина и тешко достапните места во домот, гаражата или автомобилот - секаде каде што ви е потребно.

Rovus Nano Multiuse Stick Vac

Циклонска моќ со практичен дизајн без ќеси

Батеријата која се полни обезбедува до 30 минути целосна циклонска моќ на чистење со моќност на всмукување од 12 kPa, доволно за да се справите со секој неред во домот. Дизајнот без ќеса и садот за прашиона од 0,5 л, значи дека нема да се грижите повеќе за купување на ќеси за прашина.

Rovus Nano Multiuse Stick Vac
 • Rovus Nano Multiuse Stick Vac

  Функционира на сите подни површини, од теписи до плочки.

 • Rovus Nano Multiuse Stick Vac

  Се лизга под мебелот со досег до 1м.

 • Rovus Nano Multiuse Stick Vac

  Лесна за кревање и чистење на сите ќошиња и агли.

 • Rovus Nano Multiuse Stick Vac

  Користете различни додатоци за прецизно чистење.

Сетот вклучува:

 1. Четка за теписи
 2. Полнач
 3. Главна единица
 4. Закачалка за ѕид
 5. Цевка
 6. Држач за додатоци
 7. Глава со четка
 8. Додаток за тесни отвори
1
2
3
4
5
6
7
8
Rovus Nano Multiuse Stick Vac

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star