КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Rovus Резервни филтри за Nano Multiuse Вертикална правосмукалка

Photo
Video

Овозможете ѝ на вашата правосмукалка секогаш да работи совршено и да обезбеди најдобра моќ за чистење со овие два, специјално дизајнирани резервни филтри. Лесно се заменуваат, ги исполнуваат ХЕПА Х13 стандардите, за чистење со 99,95% ефикасност и заробување на нано честичките, поленот и алергените.

Rovus Резервни филтри за Nano Multiuse Вертикална правосмукалка
690,00 ден.
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Овозможете ѝ на вашата правосмукалка секогаш да работи совршено и да обезбеди најдобра моќ за чистење со овие два, специјално дизајнирани резервни филтри. Лесно се заменуваат, ги исполнуваат ХЕПА Х13 стандардите, за чистење со 99,95% ефикасност и заробување на нано честичките, поленот и алергените.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Вашата Rovus Nano Повеќенаменска вертикална правосмукалка секогаш нека биде во топ форма

Олеснете си го чистењето на домот од нечистотоија, прашина, влакна од миленици и друго со новата Rovus Nano Повеќенаменската Вертикална правосмукалка, компактно 2-во-1 решение за чистење на домот кој ја комбинира флексибилноста на безжичното чистење со моќното всмукување и спокојот, бидејќи ХЕПА Х13 филтерот ќе ги отстрани сите алергени, иритации и мириси. Сега, со овие специјално дизајнирани резервни филтри, вашата правосмукалка секкогаш ќе биде подготвена за акција.

Rovus Nano Multiuse Stick Vac Filters

Произведени според највисоките стандарди

ХЕПА Х13 филтрите се користат секогаш кога е важен чистиот воздух, дома или на работа. Овој материјал има неверојатна 99,95% ефикасност во чистењето, отстранувајќи ги дури и најситните нано честички и испуштајќи само чист, свеж и здрав воздух во домот. Додека филтрите на обичните правосмукалки собираат само прашина и нечистотија, ХЕПА Х13 филтерот ги заробува честичките полен, алергените, прашинските грини и повеќе, со помалку иритации за кожата и белите дробови и почист и поудобен дом.

Rovus Nano Multiuse Stick Vac Filters

Се мести за неколку секунди

Бидејќи овие филтри се дизајнирани специјално за Rovus Nano Повеќенаменската правосмукалка, тие лесно се местат, без потреба од алатки. Имајте резервни филтри во вашиот дом за да бидете сигурни дека вашата правосмукалка секогаш ќе работи во топ форма, а вашиот дом секогаш ќе биде чист.

Rovus Nano Multiuse Stick Vac Filters

Сетот вклучува:

  • 2 парчиња ХЕПА Х13 филтри
Rovus Nano Multiuse Stick Vac Filters

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star