КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Rovus ROVUS Сет додатоци за Nano Роботската правосмукалка

Photo
Video

Веќе знаете дека Rovus Nano Роботската правосмукалка е совршениот асистент за чистење на домот, беспрекорно ги чисти подовите на допир на копче или по распоред, додека вие сте зафатени со уживање. Сега, вашата правосмукалка може да биде во топ состојба со овој сет додатоци специјално дизајнирани странични четки и ХЕПА Х13 филтер, за да имате чисти подови и чист воздух, дома.

Rovus ROVUS Сет додатоци за Nano Роботската правосмукалка
1.290,00 ден.
Достапно на залиха. Време на испорака: 10 до 17 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Веќе знаете дека Rovus Nano Роботската правосмукалка е совршениот асистент за чистење на домот, беспрекорно ги чисти подовите на допир на копче или по распоред, додека вие сте зафатени со уживање. Сега, вашата правосмукалка може да биде во топ состојба со овој сет додатоци специјално дизајнирани странични четки и ХЕПА Х13 филтер, за да имате чисти подови и чист воздух, дома.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Моќно чистење со напредна роботска правосмукалка

Rovus Nano Роботската правосмукалка ги чисти вашите подови со допир на едно копче. 3во1 функционалност, ги чисти и џогира подовите со еден потег. Моќната литиумска батерија нуди до 2 часа употреба со едно полнење, додека ласерското мапирање овозможува брзо, ефикасно чистење и автоматско полнење.

Rovus Nano Robotic Vac Replacement Set

Одржувајте ја вашата правосмукалка во најдобра состојба

Како и сите други правосмукалки, вашата вредна Rovus Nano Роботска правосмукалка во одреден момент ќе има потреба од дополнителна грижа за да работи во совршена форма, бидејќи некои делови ќе се запушат или истрошат. Сега, можете да бидете сигурни дека таа секогаш ќе биде подготвена за работа со овој специјално дизајниран сет заменски странични четки и напреден ХЕПА Х13 филтер.

Rovus Nano Robotic Vac Replacement Set

Чистење дома со ХЕПА квалитет

ХЕПА означува висоефикасно чистење на воздухот од честички и ХЕПА Филтрите може да се најдат во многу квалитетни производи кои го чистат воздухот или ја контролираат загаденоста, во фабрики, болници и многу повеќе. ХЕПА Х13 филтрите може да чистат со 99,95% ефикасност, лесно ги отстрануваат и најситните нано честички и го оставаат воздухот во вашиот дом чист, слободен од прашински грини, полен и други алергени. Овој сет додатоци вклучува филтри кои лесно се местат, за да ги замените валканите, запушени и неефикасни стари филтри и да може вашата роботска правосмукалка да работи најефикасно што може.

Rovus Nano Robotic Vac Replacement Set

Странични четки кои ја собираат прашината, нечистотијата и ѓубрето

Моќта на всмукување на правосмукалката е надополнета со страничните четки кои ја собираат прашината, нечистотијата и влакната. Со тек на време овие делови природно се трошат и стануваат помалку ефикасни. Во тој момент, време е да ги замените со нови четки за да овозможува вашата Роботска правосмукалка да ви овозможи максимална моќ на всмукување и чистење на вашите дрвени подови, теписи и плочки, низ целиот дом.

Rovus Nano Robotic Vac Replacement Set

Сетот вклучува:

  • 1x ХЕПА Х13 филтерr
  • 2x странични четки
Rovus Nano Robotic Vac Replacement Set

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star