КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Rovus Nano Smart Прочистувач на воздух

Photo
Video

Прашината, бактериите, вирусите, поленот и спорите се невидливи закани кои предизвикуваат иритации, алергии и болести. Сега, можете да бидете сигурни дека вие и вашето семејство ќе дишете чист воздух, со новиот Rovus Nano Smart Прочистувач на воздух. Има ХЕПА Х13 филтер кој заедно со јонизаторот ги отстранува дури и најмалите честички со 99,95% ефикасност, додека УВ светлината ги уништува микроорганизмите при контакт. Паметно управување преку апликација и ефикасен за простории до 60м2.

Rovus Nano Smart Прочистувач на воздух
20.990,00 ден.
Времето на достава е подолго од 2 месеци.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Прашината, бактериите, вирусите, поленот и спорите се невидливи закани кои предизвикуваат иритации, алергии и болести. Сега, можете да бидете сигурни дека вие и вашето семејство ќе дишете чист воздух, со новиот Rovus Nano Smart Прочистувач на воздух. Има ХЕПА Х13 филтер кој заедно со јонизаторот ги отстранува дури и најмалите честички со 99,95% ефикасност, додека УВ светлината ги уништува микроорганизмите при контакт. Паметно управување преку апликација и ефикасен за простории до 60м2.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Исчистете го воздухот кој го дишете, дома или во канцеларија

Можеби изгледа чист, но, воздухот во секој дом или канцеларија содржи речиси невидливи честички кои предизвикуваат иритации, алергии и болести. Сега, можете брзо и лесно да ја отстраните прашината, бактериите, вирусите, поленот, спорите и многу повеќе, од воздухот кои вие и вашето семејство го дишете, со неверојатниот нов Rovus Nano Smart Прочистувач на воздух, само со допир на копче или преку Wi-Fi поврзување.

Rovus Nano Smart Air Purifier

Со Wi-fi поврзување за далечинска контрола

Паметната страна на овој Rovus Nano Smart Прочистувач на воздух е новото wi-fi поврзување. Едноставно поврзете го уредот со вашата домашна мрежа и уживајте во целосната контрола од бесплатната апликација преку телефонот или таблетот, Исчистете го воздухот пред да си дојдете дома или одржувајте го свеж секој ден додека сте на одмор.

Rovus Nano Smart Air Purifier

Со четири начини до свеж воздух

Овој надграден прочистувач на воздух има четири различни технологии кои ја нудат најдобрата моќ за чистење во ефикасно, привлечно и достапно пракување.

 • Rovus Nano Smart Air Purifier

  Јонизаторот создава негативни јони со помош на електрицитет и потоа ги испушта во воздухот. Овие негативни јони се спојуваат со позитивните честички во собата, како прашина, бактерии, полен, чад и други алергени и потоа се уништуваат со циркулирање.

 • Rovus Nano Smart Air Purifier

  Пред-филтер со јаглен кој ги елиминира непријатните мириси, како чад, миризба од готвење и непријатни миризби од милениците.

 • Rovus Nano Smart Air Purifier

  Висококвалитетен ХЕПА Х13 филтер кој може да ги зароби дури и најситните нано честички, вклучувајќи ги и PM 2.5 честичките и да го исчисти воздухот со 99.95% ефикасност. Филтерот има специјален антибактериски третман за да го одржува воздухот чист и без микроби.

 • Rovus Nano Smart Air Purifier

  UV-C сијалица која ги уништува честичките при контакт и е особено ефикасна против микроорганизми како што се бактериите, вирусите и спорите на мувла.

 • Rovus Nano Smart Air Purifier

  SMART уред

 • Rovus Nano Smart Air Purifier

  ХЕПА Х13 филтрација

 • Rovus Nano Smart Air Purifier

  Спречува непријатни мириси

 • Rovus Nano Smart Air Purifier

  Паметни подесувања

Доволно моќен за канцеларија или за дома

Прочистувачот на воздух е еден од најмоќните модели на пазарот. Се препорачува за простории до 60м2, правејќи го идеален за вашата канцеларија или за домот - секаде каде што поминувате долги часови во затворен простор и каде што сакате да уживате во посвеж, почист воздух за ваше здравје и удобност.

Rovus Nano Smart Air Purifier

Лесен за употреба и прилагодлив

Овој прочистувач има 4во1 моќ на чистење, лесно се конторлира и се прилагодува на вашите потреби. Можете да изберете една од четирите различни брзини на дување, да го наместите прочистувачот да работи на тајмер, да ги користите опциите за „sleep“ и „auto“. Вградениот екран постојано ќе ве информира со индикаторот за квалитетот на воздухот, вклучувајќи го сензорот за честички, потсетникот за менување на филтерот, како и ноќната светилка. Сето ова, од вашиот телефон.

Rovus Nano Smart Air Purifier

Сетот вклучува:

 • 1x главна единица со Х13 филтер
 • 1x упатство за употреба
Rovus Nano Smart Air Purifier

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star