Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Rovus Personal Heater Апарат за затоплување

Photo
Video
-79%

Rovus Personal Heater е совршено решение за студените денови или за секојпат кога ќе се почувствувате дека ви е ладно. Тоа е апарат за загревање која се вклучува директно во штекер и која има 500 W моќ на затоплување, тајмер кој може да се програмира, далечински управувач, контрола на брзината и опција за автоматско исклучување.

Rovus Personal Heater Апарат за затоплување

Редовна цена: 1.890,00 ден.


Специјална цена: 390,00 ден.

Не е на залиха во моментот. Ќе биде на залиха за најмалку 2 недели.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Rovus Personal Heater е совршено решение за студените денови или за секојпат кога ќе се почувствувате дека ви е ладно. Тоа е апарат за загревање која се вклучува директно во штекер и која има 500 W моќ на затоплување, тајмер кој може да се програмира, далечински управувач, контрола на брзината и опција за автоматско исклучување.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Загрејте се со Rovus Personal Heater

Пред започнувањето или по завршувањето на грејната сезона, свежите денови и ноќи можат да бидат навистина непријатни. Па така, за време на седењето пред компјутер, гледањето телевизија или читањето книга може да ви стане навистина студено.

Rovus Personal Heater Апаратот за затоплување, пријатно ќе го затопли просторот околу вас и ќе ви овозможи да се чувствувате пријатно во било која соба.

Rovus Personal Heater

Моќен и практичен апарат за затоплување

Rovus Personal Heater се вклучува директно во штекер и има моќ на загревање од 500 W.

Овој унапреден модел доаѓа со далечинско, па нема да морате да станувате за време на вашата омилена ТВ серија. Сè што треба да направите е да го насочите далечинското и да подесите:

 • тајмер (1 – 12 часа),
 • брзина на дување (висока или ниска),
 • температура (15 -32°C).
Rovus Personal Heater Rovus Personal Heater Rovus Personal Heater Rovus Personal Heater

Безбеден за користење

Rovus Personal Heater Апаратот за затоплување има вграден безбедносен систем благодарение на кој, пластичното куќиште не се загрева а керамичките елементи се загреваат. Исто така, апаратот се гаси автоматски.

Апаратот е исклучително практичен и лесен за преместување, нема кабли и започнува да работи веднаш по вклучувањето во струја. Лесно можете да го преместувате од соба во соба или да го земете со вас додека патувате.

 • Rovus Personal Heater

  Во дневната соба

 • Rovus Personal Heater

  Во студентски соби

 • Rovus Personal Heater

  Во гаражата

 • Rovus Personal Heater

  Детската соба

 • Rovus Personal Heater

  Во канцеларија

 • Rovus Personal Heater

  Додека патувате

Дополнителни информации
Технички карактеристики
Дополнителни карактеристики Напон: 220V; Фреквенција: 50-60 Hz
Моќност 500W

Рецензии од купувачи (0 Reviews)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star