КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Rovus Pest Repeller Апарат против инсекти

Photo
Video

Држете ги штетниците, од инсекти до глодари, подалеку од вашиот имот, без употреба на отрови или гласни звуци. Rovus Апаратот против инсекти емитува промменлии ултрасонични бранови кои го нарушуваат нервниот систем на ваквите животни и создава невидлива заштитна мрежа околу простор од 50м2, која го штити вашиот дом. Само вклучете го во штекер и опуштете се.

Rovus Pest Repeller Апарат против инсекти
690,00 ден.
Stock: 1
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Држете ги штетниците, од инсекти до глодари, подалеку од вашиот имот, без употреба на отрови или гласни звуци. Rovus Апаратот против инсекти емитува промменлии ултрасонични бранови кои го нарушуваат нервниот систем на ваквите животни и создава невидлива заштитна мрежа околу простор од 50м2, која го штити вашиот дом. Само вклучете го во штекер и опуштете се.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Кажете збогум на штетниците

Мравки, пајаци, бубачки, лебарки, глувци и стаорци можат да ги посетат дури и најчистите домови, предизвикувајќи вознемиреност, дури и болести. Традиционалните мерки против штетници користат гласни звуци, отрови или стапици кои можат да бидат опасни за вашите миленици или семејство и оставаат неред со кој ќе морате да се справите. Сега, вашиот дом може да биде безбеден од штетници, на чист, лесен и безбеден начин, со Rovus Апаратот против инсекти.

Моќни ултрасонични бранови

Овој практичен апарат против инсекти ја користи моќта на променливите ултрасонични бранови наместени на специјален опсег на фреквенции за да влијаат на мозокот и нервниот систем на штетниците. Тивко и без опасност за семејството или милениците, опфаќа простор од 50m2, па не треба да се грижите дека повторно ќе ги видите несаканите штетници.

Само приклучете го и заборавате на несаканите посетители

Едноставно вклучете го Rovus Апаратот против инсекти во штекер и тој ќе почне да работи, чувајќи го домот безбеден од несакани гости 25 часа на ден, 7 дена во неделата. Без врева и неред за кој ќе треба да се грижите, можете безбедно да го ставите во кујната, дневната соба, спалната соба, гаражата, таванот или кој било друг простор кој би сакале да го заштитите од инсекти или глодари.

Проверете дали вашиот дом е заштитен

Иако секој апарат покрива простор до 50м2, ултразвучните бранови не можат да патуваат преку ѕидови или други цврсти објекти. За да бидете сигурни дека секој дел од вашиот дом е заштитен, овој сет е составен од 3 апарати. Ставете по еден во секоја соба која сакате да ја заштитите од штетници - едноставно, безболно и безбедно.

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star