КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Rovus Poseidon Steam&Vac Plus Сет дополнителни додатоци

Photo
Video

Унапредете го чистењето со Rovus Poseidon Steam&Vac Plus, со помош на овој 9-делен сет додатоци. Користете вода од чешма за да добиете пареа со висока температура, која ќе ги отстрани дамките, мирисите и наборите од теписите, душеците, облеката и многу повеќе. Или, можете да ги исчистите прозорците или другите тврди површини со овие специјално дизајнирани алатки и четки.

Rovus Poseidon Steam&Vac Plus Сет дополнителни додатоци
990,00 ден.
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Унапредете го чистењето со Rovus Poseidon Steam&Vac Plus, со помош на овој 9-делен сет додатоци. Користете вода од чешма за да добиете пареа со висока температура, која ќе ги отстрани дамките, мирисите и наборите од теписите, душеците, облеката и многу повеќе. Или, можете да ги исчистите прозорците или другите тврди површини со овие специјално дизајнирани алатки и четки.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Унапредете го чистењето со Rovus Poseidon Steam&Vac Plus, со помош на овој 9-делен сет додатоци. Користете вода од чешма за да добиете пареа со висока температура, која ќе ги отстрани дамките, мирисите и наборите од теписите, душеците, облеката и многу повеќе. Или, можете да ги исчистите прозорците или другите тврди површини со овие специјално дизајнирани алатки и четки.

Сетот вклучува:

 • Основа
 • Мало крпа
 • Додаток за прозрци
 • Конусен додаток
 • Црево
 • Округла четка
 • Метална четка
 • Чешел четка
 • Додаток за теписи
Rovus Poseidon Steam&Vac Plus Accessory Set
Дополнителни информации

Сетот вклучува:

 • Основа
 • Мало крпа
 • Додаток за прозрци
 • Конусен додаток
 • Црево
 • Округла четка
 • Метална четка
 • Чешел четка
 • Додаток за теписи
Rovus Poseidon Steam&Vac Plus Accessory Set

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star