КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Rovus Sonic Чистач на подови

Photo
Video

До беспрекорно чисти и хигиенски подови со помош на овој лесен и безжичен чистач кој користи микрофибер крпи кои осцилираат на висока фреквенција (имитирајќи рачно триење) со цел лесно да ја исчистите површината преку 1.000 пати во минута. Додајте вода или друго течно средство за чистење и добијте ги посакуваните резултати. Работи безжично до 40 минути со едно полнење. Добивате и две крпи кои се перат во машина.

Rovus Sonic Чистач на подови
8.690,00 ден.
Club5*: 5.990,00 ден.
Stock: 2
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

До беспрекорно чисти и хигиенски подови со помош на овој лесен и безжичен чистач кој користи микрофибер крпи кои осцилираат на висока фреквенција (имитирајќи рачно триење) со цел лесно да ја исчистите површината преку 1.000 пати во минута. Додајте вода или друго течно средство за чистење и добијте ги посакуваните резултати. Работи безжично до 40 минути со едно полнење. Добивате и две крпи кои се перат во машина.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Чистиот дом започнува од чисти подови

За да имате чист дом, треба да имате чисти подови, а за да спречите нечистотијата да се шири наоколу, најдобро е да ги одржувате подовите чисти со вода и чистач на подови. Сега, можете да ги имате резултатите кои ги посакувате, без неуредни кофи, валкани крпи и бескрајно триење. Тука е Rovus Sonic Чистачот на подови – брз и лесен начин до чисти подови во домот.

Rovus Sonic Mop
 • Rovus Sonic Mop

  Сонично чистење

 • Rovus Sonic Mop

  Долго време на работа

 • Rovus Sonic Mop

  Безжична работа

 • Rovus Sonic Mop

  Лесно се ракува

 • Rovus Sonic Mop

  Секаков вид подови

 • Rovus Sonic Mop

  Лесен

 • Rovus Sonic Mop

  Интегриран сад за вода

 • Rovus Sonic Mop

  Крпи за долготрајна употреба

Над 1,000 вибрации во минута кои ќе ги отстранат сите дамки

Тајната на моќта на Sonic Чистачот е 1,050 осцилации во секоја минута кои ги читат подовите со двете специјално дизајнирани крпи. Ова прави чистачот сам да се движи напред. Микрофибер влакната на крпите кои се перат и повторно се користат ја привлекуваат нечистотијата и влакната од милениците и ги острануваат, со што ви остануваат чисти подови и плочки.

Rovus Sonic Mop

Вградена прскалка за целосна контрола

Едноставно додајте вода во садот со капацитет од 150мл, потоа притиснете го копчето на рачката за да го напрскате подот. Користете онолку колку што вие сакате, од лесно, дневно чистење до отстранување на тврдокорни дамки, без да се грижите за нечистите и тешки кофи со вода. Чистачот го штити подот од прекумерна влага.

Rovus Sonic Mop
 • Rovus Sonic Mop

  Нема веќе триење.

 • Rovus Sonic Mop

  За секојдневен неред.

 • Rovus Sonic Mop

  Многу лесно.

 • Rovus Sonic Mop

  Лесен за складирање.

Лесен, безжичен и лесен за управување

Sonic Чистачот тежи само 2кг и со својот безжичен дизајн, со само едно полнење може да го користите до 40 минути, олеснувајќи го движењето низ домот. Долгата рачка која се врти 270° овозможува да можете да се движите околу предмети и под мебелот, носејќи ви нова моќ на чистење во домот.

Rovus Sonic Mop

3 чекори

 • 1
  Rovus Sonic Mop

  Наполнете со вода

 • 2
  Rovus Sonic Mop

  Исчистете го подот

 • 3
  Rovus Sonic Mop

  Исперете и користете повторно

Добивате:

 • 1x главна единица
 • 1х полнач
 • 1x сет крпи за чистење (2 пар.)
 • 1x упатство за употреба
 • 1x мерилка
Rovus Sonic Mop

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star