КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Rovus Резервни крпи за Sonic Чистач на подови

Photo
Video

Rovus Sonic Џогерот ги одржува подовите беспрекорно чисти, благодарение на својот безжичен дизајн кој користи осцилирачки движења со висока фреквенција. Бидете сигурни дека вашиот џогер секогаш ќе биде подготвен за работа, со овој сет од 2 резервни микрофибер крпи.

Rovus Резервни крпи за Sonic Чистач на подови
690,00 ден.
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Rovus Sonic Џогерот ги одржува подовите беспрекорно чисти, благодарение на својот безжичен дизајн кој користи осцилирачки движења со висока фреквенција. Бидете сигурни дека вашиот џогер секогаш ќе биде подготвен за работа, со овој сет од 2 резервни микрофибер крпи.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Одржувајте ги подовите чисти, побрзо

Новиот Rovus Sonic Џогер е брз и лесен начин да ги исчистите сите подни површини, без потреба на тешки кофи, валкани џогери и бескрајно триење. Лесниот, безжичен систем ја користи моќта на моторот на полнење за да го истрие подот повеќе од 1,000 пати во минути, отстранувајќи ја нечистотијата и дамките со само едно поминување.

Микрофиберот ја отстранува нечистотијата

Моќта на чистењето на Sonic Џогерот доаѓа од паметната комбинација на осцилирачкиот мотор и двојните крпи за чистење. Микрофибер влакната на крпите се како магнет кој ја привлекува нечистотијата, прашината, влакната од милениците и дамките, оставајќи ги подовите и плочките неверојатно чисти.

Две нови крпи за врвно чистење со вашиот џогер

Бидете сигурни дека вашиот Rovus Sonic Џогер секогаш ќе биде подготвен за чистење со двете специјално дизајнирани крпи од микрофибер, кои лесно се прикачуваат и вадат. Користете ги со џогерот или како посебни крпи за чистење. Се перат во машина, повторно се користат и имаат разновидна употреба, со многу практични начини за користење низ домот.

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star