Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Rovus Steam Mop & Vacuum Cleaner Чистач

Photo
Video
-62%

Моќна правосмукалка и ефикасен чистач на пареа, 3во1 производот од Ровус ќе го исчисти вашиот дом за миг. Едноставен за употреба, едноставен за чистење и едноставен за одржување, овој иновативен чистач ви помага да го одржувате вашиот дом чист брзо и ефикасно.

Rovus Steam Mop & Vacuum Cleaner Чистач

Редовна цена: 12.990,00 ден.


Специјална цена: 4.990,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-552
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Моќна правосмукалка и ефикасен чистач на пареа, 3во1 производот од Ровус ќе го исчисти вашиот дом за миг. Едноставен за употреба, едноставен за чистење и едноставен за одржување, овој иновативен чистач ви помага да го одржувате вашиот дом чист брзо и ефикасно.

Дознајте повеќе
Детали за производот

3 одлични функции во 1 неверојатен чистач

Моќната правосмукалка ќе ги отстрани нечистотиите и помалите честички од подовите, додека пак чистачот на пареа ќе направи нивна целосна дезинфекција. Исто така, можете истовремено да ги користите и двете функции кога станува збор за упорни дамки.

Едноставен за употреба

Чистачот се врати 360° што ви обезбедува едноставно движење во сите правци и чистење на сите недостапни места. Овој неверојатно лесен чистач има исто така и телескопска рачка со 2 куки за кабелот како и резервоар за нечистотии кој многу едноставно се чисти.

Уништете ги нечистотиите, прашинските грини и алергените

Исчистете ги душеците од прашински грини со помош на пареата која уништува одредени видови на вируси и бактерии, гарантирајќи ви чиста и безбедна средина за вашето семејство, без хемикалии, само со вода.

Супер технологија за одлични резултати

Правосмукалката и чистачот на пареа од Ровус, 3во1, е многу поефикасен од останатите слични производи благодарение на иновативната технологија и дизајнот - тој произведува врела пареа на температура од 140° C за само 30 секунди, тежи само 2,8 кг и троши многу малку струја.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star