КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Rovus Steam System Сет додатоци

Photo
Video

Сетот додатоци за Rovus Системот со пареа ќе ви овозможи уште подобри резултати при користење на апаратот. Сетот вклучува: 2 х метални четки, 2 х мали пластични четки, 2 х големи пластичкн четки и 2 х крпи за чистење. Со овие додатоци, секогаш ќе имате брзо и ефикасно решение за чистење на домот.

Rovus Steam System Сет додатоци
1.290,00 ден.
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Сетот додатоци за Rovus Системот со пареа ќе ви овозможи уште подобри резултати при користење на апаратот. Сетот вклучува: 2 х метални четки, 2 х мали пластични четки, 2 х големи пластичкн четки и 2 х крпи за чистење. Со овие додатоци, секогаш ќе имате брзо и ефикасно решение за чистење на домот.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Спротистави се и справи се со секоја задача во чистењето

Овој Rovus Систем го носи чистењето со пареа во вашиот дом, отстранувајќи нечистотија, маснотии, бактерии и микроби без употреба на хемикалии. Иако системот содржи сè што ви е потребно за да почнете, неговата функвионалност и употреба може да се зголеми со овој специјални дизајниран сет додатоци.

Сетот вклучува:

  1. Сет различни четки (2х метални, 2х мали пластични и 2х големи пластични) кои ќе ви помогнат да ги исчистите тешко достапните места и да ги остраните тврдокорните дамки. Лесни се за употреба овие четки совршено одговараат на системот и носат дополнителна моќ за чистење на домот. Можат да се користат за различни намени во различни соби - за кујната, бањата, гаражата или другите соби.
  2. Сет од микрофибер крпи кои обезбедуваат безбедно и полесно чистење на текстил - од облека до завеси, гарнитури и теписи. Може и да ги користите за бричење, чистење и дезинфицирање на повеќе површини во домот.

Имајте сè што ви треба за да го одржите домот чист, со Rovus Системот за чистење со пареа.

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star