КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Rovus Storm Vac Дополнителни филтри

Photo
Video

Комплет од два резервни HEPA филтри за правосмукалката Rovus Storm Vac. Едноставно заменете го нечистиот филтер со нов. Заштедете време и исчистете со помош на неверојатната моќ на Rovus Storm Vac.

Rovus Storm Vac Дополнителни филтри
490,00 ден.
Достапно на залиха. Време на испорака: 2 до 4 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Комплет од два резервни HEPA филтри за правосмукалката Rovus Storm Vac. Едноставно заменете го нечистиот филтер со нов. Заштедете време и исчистете со помош на неверојатната моќ на Rovus Storm Vac.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Два резервни филтри за Rovus Storm Vac

Со дополнителните HEPA филтри, можете да го исчистите и најголемиот неред без да се намали всмукувачката моќ.    

  • 2 HEPA филтри кои се вадат и се мијат
  • Чистењето на филтрите помага да се намали губењето на всмукувачката моќ
  • Подготвени за употреба во секое време
  • Брз и ефикасно чистење без хемикалии
  • Еколошки  

Дом без алергени

HEPA филтрите кои се мијат ги заробуваат и најмалите честички како што се прашинските грини, мувлата и првутот од домашни миленичиња, и не дозволуваат тие да се вратат назад во воздухот. Кога чистите многу нечисти површини, филтрите побрзо се прљаат и се губи моќта на всмукување.  

За поефикасно и побрзо чистење

Со дополнителните HEPA филтри, вие ќе можете веднаш да го замените филтерот и да продолжите со чистењето без да губите време. Откако ќе завршите, едноставно зимијте ги под вода и можете повторно да ги користите.

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star