0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Ultra Резервни филтри

Photo
Video
-71%

Rovus Ultra Резервни филтри се сет од 2 ХЕПА филтри за Rovus Ultra Правосмукалката. Филтрите можат да се мијат па затоа можете да ги користите подолго време. Дотрошените филтри потребно е да се заменат со цел да се задржи всмукувачката моќ на правосмукалката.

Ultra Резервни филтри

Редовна цена: 990,00 ден.


Специјална цена: 290,00 ден.

Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Rovus Ultra Резервни филтри се сет од 2 ХЕПА филтри за Rovus Ultra Правосмукалката. Филтрите можат да се мијат па затоа можете да ги користите подолго време. Дотрошените филтри потребно е да се заменат со цел да се задржи всмукувачката моќ на правосмукалката.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Нови филтри за да ја задржите всмукувачката моќ

За сопствениците на Rovus Ultra Правосмукалката, нудиме резервни филтри со кои ќе ја вратите оригиналната всмукувачка моќ на вашата правосмукалка. Како и секоја друга машина, Ровус правосмукалките треба да се одржуваат за да ги задоволат вашите потреби. Кога ќе забележите дека вашата Rovus Ultra правосмукалка ја губи својата всмукувачка моќ, тогаш е време да ги замените филтрите.

За чист дом со чист воздух

Rovus Ultra Резервните филтри се сет од 2 ХЕПА Х13 филтри. Овие филтри се клучен дел од вашата правосмукалка кои ги задржуваат честичките прашина и алергените како полен, спори од мувла, чад, прашински грини и др.

ХЕПА филтри кои се мијат

Иако овие филтри можат да се мијат и повторно да се користат, ние ви препорачуваме да ги заменувате кога ќе се потрошат со цел да не ја изгубите всмукувачката моќ на правосмукалката. Со редовно менување на филтрите, го зголемувате траењето на вашата правосмукалка.

Рецензии од купувачи (0 Reviews)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star