Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Rovus Ultra Апарат за вертикално пеглање

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Rovus Ultra Апарат за вертикално пеглање е одличниот рачен апарат за брзо пеглање на облеката. Покрај пеглањето со пареа и отстранувањето набори од сите видови материјали, исто така, ги дезинфицира и освежува постелнините, завесите, а со длабокото навлегување на пареата ги отстранува и непријатните мириси.

Rovus Ultra Апарат за вертикално пеглање
3.290,00 ден.
2.690,00 ден. Клуб 5*
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Rovus Ultra Апарат за вертикално пеглање е одличниот рачен апарат за брзо пеглање на облеката. Покрај пеглањето со пареа и отстранувањето набори од сите видови материјали, исто така, ги дезинфицира и освежува постелнините, завесите, а со длабокото навлегување на пареата ги отстранува и непријатните мириси.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Повеќенаменски апарат

Rovus Ultra Апаратот за вертикално пеглање го поедноставува пеглањето и нуди 2 начини на користење - не само вертикално, кој е најчестиот, туку и хоризонтално, што е одлична предност кај ваквите апарати. Има систем кој спречува протекување и кој ја штити вашата облека од оштетување. Ако досега, ве ограничувал единствениот начин на користење, не грижете се, овој апарат можете да го користите за да ги освежите душеците или каучите за седење или да ги отстраните тврдокорните дамки од облеката.

Моќен и лесен за користење при патување

Садот има капацитет од 280мл и овозможува 20 минути постојана употреба, што го прави совршен за секојдневно користење. Благодарение на 2-те нивоа на пареа, овој апарат ќе се соочи и со најтешките задачи. Апаратот е многу лесен за користење благодарение на екранот на допир.

Достапен е во компактна големина, можете да го чувате секаде, дури и да го носите со вас на патување. Но, нека не ве залажува големината, добивате постојана пареа и температура од 170° до 210°C!

Практичен и лесен за употреба

Rovus Ultra Апаратот за вертикално пеглање има алуминиумска плоча со керамичка облога која не само што нуди одлично задржување на топлината туку и еднакво распределување на истата. 

Добивате и четка која ќе ви помогне да ги израмните сите набори на облеката или да ја исчистите насобраната прашина во домот.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома