Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Време за неа

Специјална понуда со производи кои им се најомилени на нашите купувачки.

-65%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Photo
Video
-34%

Овој детски чадор од Seaberg е направен од високо - квалитетни материјали. Тој има интересен дизајн и ги менува боите во контакт со вода.

Seaberg Детски чадор

Редовна цена: 890,00 ден.


Специјална цена: 590,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-552
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Овој детски чадор од Seaberg е направен од високо - квалитетни материјали. Тој има интересен дизајн и ги менува боите во контакт со вода.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Овој детски чадор од Seaberg е направен од високо - квалитетни материјали. Тој има интересен дизајн и ги менува боите во контакт со вода.

Карактеристики:

 • Надворешен материјал: 100% 10C ПОЛИЕТИЛЕН (PE)
 • Цевка: 100% 190T Полиестер
 • Механизам на рамка: 15% метал, 75% фиберглас, 10% пластика.
 • Механизам на рачка: 89% пластика, 3% метал, 10% ремен.

Предности:

 • Силна рамка од фиберглас
 • Заштита од ветер
 • Материјал кој е отпорен на влага
 • Бела боја кога е сув - поинаква боја во контакт со вода
 • Рачно отварање - затварање
 • 8 држачи

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star