Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Top Shop Seaberg Женски чадор

Photo
Video
-34%

Овој женски чадор од Seaberg кој се склопува е направен од високо - квалитетни и долготрајни материјали. Рачките се меки на допир и системот за отварање/затварање е автоматски. Спакуван е во луксузно пакување.

Top Shop Seaberg Женски чадор

Редовна цена: 890,00 ден.


Специјална цена: 590,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-552
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Овој женски чадор од Seaberg кој се склопува е направен од високо - квалитетни и долготрајни материјали. Рачките се меки на допир и системот за отварање/затварање е автоматски. Спакуван е во луксузно пакување.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Овој женски чадор од Seaberg кој се склопува е направен од високо - квалитетни и долготрајни материјали. Рачките се меки на допир и системот за отварање/затварање е автоматски. Спакуван е во луксузно пакување.

Карактеристики:

 • Надворешен материјал: 100% 190T ПОЛИЕСТЕР
 • Механизам на рамка: 70% метал, 15% фиберглас, 15% пластика.
 • Механизам на рачка: 89% пластика, 3% метал, 10% лента.

Предности:

 • Силна рамка од фиберглас
 • Отпорен на ветер
 • Отпорен на влага
 • Рачка мека на допир
 • Автоматско отварање/затварање
 • 8 држачи
 • должина кога е склопен - 29 см

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star