0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Во моментот нема залиха
Photo
Video
-17%

Запознајте го најлесното, најцврстото и најтрајното црево за наводнување. Отпорно е на ‘рѓа и корозија, отпорно на секакво време и никогаш не се превиткува. Достапен во 4 должини: 7.5м, 15м, 22.5м и 30м.

Top Shop Bionic Force Црево

Редовна цена: 590,00 ден.


Специјална цена: 490,00 ден.

Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
Кратко инфо

Запознајте го најлесното, најцврстото и најтрајното црево за наводнување. Отпорно е на ‘рѓа и корозија, отпорно на секакво време и никогаш не се превиткува. Достапен во 4 должини: 7.5м, 15м, 22.5м и 30м.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Нацврстото градинарско црвео на пазарот - збогувајте се со прекршувањата и протекувањата!

Дали секогаш се мачите со гломазните, нефлексибилни гумени црева кои секогаш се заплеткуваат? Цревото се уништува од УВ зраци, топлина или студ, па секоја година морате да купувате ново црево.

Нарачајте си го цревото за наводнување Top Shop Bionic Force, последното црево кое ќе го купите. Тој е екстра лесно, трајно и флексибилно црево, кое ќе го користите со години.

Top Shop Bionic Force

Отпорен на влечење, лесно и едноставно зе замотува

 • Top Shop Bionic Force

  Цревото е отпорно на влечење, може да издржи влечење преку остри камења и жици, дури нема ни да се изгребе. Всушност, дури и кога е заврзан во чвор, ова црево одржува проток со голема брзина кое расчистува сè што му е на патот.

 • Top Shop Bionic Force

  Нема да ви треба многу труд за да го соберете во комактно пакување кое ја задржува неговата форма и бара мал простор за чување.

Тајната е во гумата во внатрешноста на цревото

Тајната е во редизајнираното внатрешно гумено црево кое се шири до 20мм во дијаметар со цел да генерира повеќе брзија и притисок од обичните гумени црева.

Надворешниот слој е направен од зајакнати и трајни полиестер бранови кои го прават Bionic Force цревото речиси неуништливо. И покрај ова, тој е лесен како пердув и тежи помалку од 2кг.

Top Shop Bionic Force Top Shop Bionic Force Top Shop Bionic Force Top Shop Bionic Force Top Shop Bionic Force Top Shop Bionic Force Top Shop Bionic Force Top Shop Bionic Force

2 приклучоци за црево

Заедно со Top Shop Bionic цревото добивате и е приклучови за секоја страна, па така, приклучувањето на чешма ќе биде побрзо и полесно. 

Top Shop Bionic Force цревото може да се стави на класична градинарска чешма или на други градинараски додатоци.

Top Shop Bionic Force

Top Shop Bionic Force цревото е идеален за чистење и наводнување

Заедно со Top Shop Bionic цревото добивате и е приклучови за секоја страна, па така, приклучувањето на чешма ќе биде побрзо и полесно. 

 • Top Shop Bionic Force

  Чистење на дворот

 • Top Shop Bionic Force

  Перење на автомобилот

 • Top Shop Bionic Force

  Миење на оградата

 • Top Shop Bionic Force

  Чистење на фасадата

Пакувањето содржи:

 • 1 Top Shop Bionic Force црево (должини: 7,5м; 15м; 22,5м; 30м)
 • 2 приклучоци за црево
 • 2 вградени заштитни додатоци
Top Shop Bionic Force
Технички карактеристики
Димензија Должини: 7,5 м.; 15 м.; 22,5 м. или 30 м; Дијаметар на црево: 1,9 см.;

Рецензии од купувачи (0 Reviews)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star