Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Top Shop Magic Tracks Сет со кула и мост

Во моментот нема залиха.
Photo
Video

Дали сте подготвени за возбудлива авантура? Нарачајте го дополнителниот сет за Magic Tracks кој има уште една патека со должина од 3,3 м и раскрсница.

Top Shop Magic Tracks Сет со кула и мост
890,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Дали сте подготвени за возбудлива авантура? Нарачајте го дополнителниот сет за Magic Tracks кој има уште една патека со должина од 3,3 м и раскрсница.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Наместете ја патеката низ целата куќа!

Кој ќе победи во трката? Натпреварувајте се со сината количка која има 5 LED светилки. Таа работи на 3 AAA батерии кои се сместени во дел кој се отвара само со шрафцигер.

Време е за трка со вашиот најдобар пријател!

Кога ќе ја склопите патеката време е за трка! еден од вас може да се натпреварува со сината количка, а другиот со црвената - кој ќе победи?

Нарачајте дополнителни колички за да го вклучите целото семејство во оваа возбудлива игра.

Додатоци достапни за вас!

Нарачајте го оригиналниот Magic Tracks сет

Magic Tracks е една од најпопуларните играчки во целиот свет - нарачајте го оригиналниот сет!

Како да го препознаете оригиналниот Magic Tracks сет?

 • 1. Само Magic Tracks свети во темница

  Откако ќе го изложите на светлина пдоолг период, Magic Tracks сетот свети во темница.

 • 2. Само Magic Tracks е направен од долготрајни материјали

  Деловите на Magic Tracks сетот се долготрајни затоа што се направени од високо - квалитетна пластика што значи дека нема да се скршат за кратко.

Дополнителни информации

Дополнителни информации:

Пакетот содржи:

 • 2x панели за мост (портокалови)
 • 4x рампи (сини)
 • 6x држачи за мост (сиви)

Димензии:

28,00 x 8,80 x 17,00 см.

Технички карактеристики
Димензија 28,00 x 8,80 x 17,00 см.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star