КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Titan Twist 2 микрофибер навлаки

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Исчистете ги подовите и прозорите. Револуционерните навлаки ви овозможуваат ефикасно чистење само со вода. Се перат во машина до 500 пати. Во комплетот добивате две навлаки за Титан Твист џогерот.  

Titan Twist 2 микрофибер навлаки
390,00 ден.
Известете ме кога повторно ќе биде достапен!

Известете ме кога повторно ќе биде достапен!

Внесете ја вашата е-маил адреса и ние ќе ве известиме кога производот ќе биде повторно достапен.

* Задолжителни полиња

  • Внесете ја вашата е-маил адреса

Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
Кратко инфо

Исчистете ги подовите и прозорите. Револуционерните навлаки ви овозможуваат ефикасно чистење само со вода. Се перат во машина до 500 пати. Во комплетот добивате две навлаки за Титан Твист џогерот.  

Дознајте повеќе
Детали за производот

Идеално исчистете ја секоја површина

Тајната на Титан Твист џогерот е во микрофибер навлаките со двоен слој кој претставува идеална комбинација од еленска кожа (со моќ на апсорпција) и милионите микровлакна (со моќ на валјак).

Одлични за плочки, мермер, керамика, порцелан, итн...

Титан Твист навлаките се идеално решение за голем број на подни површини, вклучувајќи плочки, мермер, керамика, порцелан, винил, дрво, ламинат, како и стакло - без употреба на хемикалии, само со вода.    

Се перат во машина до 500 пати

Кога ќе завршите со чистењето ставете ги во машина за перење за повторно да ги активирате микровлакната. Направени се да траат до 500 перења!

Технички карактеристики
Дополнителни карактеристики може да се пере во машина
Материјал најлон, полиестер

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star