0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Walkmaxx Fit Shoes Signature Есенски патики

Photo
Video
-48%

Дополнете ја вашата колекција обувки со најновите Walkmaxx Fit Shoes Signature Есенски обувки. Овие унисекс патики лесно ќе се вклопат во секој ваша комбинација. Екстра удобни и прекрасно дизајнирани, овие патики брзо ќе станат најпопуларниот пар во вашиот плакар. Достапни броеви: 36-46.

Walkmaxx Fit Shoes Signature Есенски патики

Редовна цена: 2.490,00 ден.


Специјална цена: 1.290,00 ден.

За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Дополнете ја вашата колекција обувки со најновите Walkmaxx Fit Shoes Signature Есенски обувки. Овие унисекс патики лесно ќе се вклопат во секој ваша комбинација. Екстра удобни и прекрасно дизајнирани, овие патики брзо ќе станат најпопуларниот пар во вашиот плакар. Достапни броеви: 36-46.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Дополнете го вашиот опуштен стил со овие удобни патики

Удобни но стилски, секој знае дека патиките се омилени кај сите. Овие патики со свеж дизајн од Walkmaxx се изработени за да можете да ги комбинирате со фустани и тренерки. Носете ги на работа, на одмор, на шопинг, на пијачка со пријателите - сигурни сме дека брзо ќе станат вашиот омилен пар кој ќе сакате да го носите секој ден.

Модерен стил и дизајн

Чекор кон удобност, чекор со заоблен ѓон. Со Walkmaxx Fit зачекорете во удобност благодарение на заоблениот ѓон.

Прочитајте повеќе за предностите на Fit линијата

Погледнете ги предностите на заоблениот ѓон

 • Заоблен ѓон

  Заоблениот ѓон помага во зголемувањето на мускулната активност.

 • Подеднакво распределување на телесната тежина

  Рамномерното распределување на телесната тежина може да го подобри држењето на телото, додека истовремено го намалува притисокот на зглобовите.

 • Чувство како да одите боси

  Уживајте во удобноста на босите чекори.

 • Лесни

  Лесен чекор кој ви обезбедува да останете активни подолг временски период

Поминете преку сликата за предностите.

Одличен избор за сите генерации како и за мажи и жени

Безвременски дизајн на кој не му е гајле за трендовите или дали е соодветен за одредени возрасти. Walkmaxx Fit Signature Есенските патики се дефинирани од безвременскиот дизајн и затоа одговара совршено и за младите и за возрасните, и за сите помеѓу. Ги препорачуваме на луѓето кои бараат удобност, секојдневни обувки кои изгледаат и се чувствуваат одлично. Овој модел е и за мажи и жени и достапен во неутрални бои кои совршено одговараат на секој изглед.

 • Walkmaxx Fit Shoes Signature AW

  Црни

 • Walkmaxx Fit Shoes Signature AW

  Кафеави

Активирајте ги мускулите со Walkmaxx заоблениот ѓон

Walkmaxx е препознатлив по својот заоблен ѓон и Walkmaxx Fit Signature Есенските овувки не се исклучок. Заоблениот ѓон е клучна компонента на овие обувки бидејќи може да помогне во мускулната активација за да се чувствувате подобро, охрабрувајќи ве да се движите повеќе и да броите чекори на вашиот телефон или часовник.

Нашиот заоблен ѓон помага во рамномерно распределување на тежината која обезбедува подобра шок апсорпција која помага да избегнете проблеми со стапалата како потекување и болки. Со Walkmaxx Fit Signature Есенските обувки ќе имате подобро движење додека пешачите и ќе ги намалите хроничните и привремените проблеми во стапалата.

Walkmaxx заоблениот ѓон го имитира одењето боси и помага во одржување на здрав и удобен чекор за да можете да останете на нозе подолго време.

Walkmaxx Fit Shoes Signature AW
 

Димензија 

Должина на стапала

(см)

Fit Signature Есенски обувки 36 23,6
37 24,2
38 24,8
39 25,5
40 26,2
41 26,9
42 27,5
43 28,1
44 28,8
45 29,5
46 30,2
 

Како да го измерите стапалото

Технички карактеристики
Вокмакс линија Fit
Достапни бои dark blue, dark grey, кафеава
Достапни големини 36-46
Заоблен ѓон Да
Материјал: Ѓон гума, ЕВА гума
Материјал: Влошка fabric, ЕВА гума
Материјал: Горен ѓон (во однос на ѓонот) PU/fabric

Рецензии од купувачи (0 Reviews)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star