КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Во моментот нема залиха
Photo
Video
Outlet

Walkmaxx Trend Есенки старки со дополнителен внатрешен дел за да го затопли вашето стапало за време на ладните есенки денови. Со веќе добро познатиот заоблен ѓон и EVA пена на петите, овозможуваат удобност и комфорт со секој чекор. Достапни се во 4 бои: црна, розева, кафеава и златна со димензии од 36 до 42.

Walkmaxx Trend Есенски старки

Редовна цена: 2.990,00 ден.


Специјална цена: 590,00 ден.

Известете ме кога повторно ќе биде достапен!

Известете ме кога повторно ќе биде достапен!

Внесете ја вашата е-маил адреса и ние ќе ве известиме кога производот ќе биде повторно достапен.

* Задолжителни полиња

 • Внесете ја вашата е-маил адреса

Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
Кратко инфо

Walkmaxx Trend Есенки старки со дополнителен внатрешен дел за да го затопли вашето стапало за време на ладните есенки денови. Со веќе добро познатиот заоблен ѓон и EVA пена на петите, овозможуваат удобност и комфорт со секој чекор. Достапни се во 4 бои: црна, розева, кафеава и златна со димензии од 36 до 42.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Зачекорете во совршена удобност

Новите Walkmaxx Trend старки доаѓаат со дизајн и бои кои ги следат најновите трендови. Тие ќе ви дадат поголема енергија и самодоверба со секој чекор кој ќе го направите. Зрачете за време на темните есенски денови и уживајте во овие неверојатно удобни старки со:

 • Привлечен дизајн
 • Заоблен ѓон за лесен чекор
 • EVA пена на петите за дополнителна апсорпција на притисокот
 • Влошка со мемори пена за најмек чекор

Погледнете ги предностите на заоблениот ѓон

Walkmaxx Trend Leisure Shoes Autumn 4.0 Walkmaxx Trend Leisure Shoes Autumn 4.0 Walkmaxx Trend Leisure Shoes Autumn 4.0 Walkmaxx Trend Leisure Shoes Autumn 4.0

Подобрен стил и дизајн

Со новата Trend линија вие ќе го подобрите вашиот стил и ќе бидете во тек со трендовите. Но, со добриот изглед доаѓа и удобност и чувството дека чекорите боси.

Погледнете ги предностите на Тренд линијата

Погледнете ги предностите на заоблениот ѓон

 • Заоблен ѓон

  Заоблениот ѓон може да помогне да се зголеми мускулната активација за да се чуствувате подобро. .

 • Рамномерна распределба на тежината на телото

  Рамномерната распределба на тежината на телото може да го поправи држењето на телото со олеснување на притисокот од зглобовите.

 • Чувство како да чекорите боси

  Чувство дека чекорите боси ви овозможува здрав и удобен чекор.

 • Лесни

  Малата тежина ви овозможува лесен чекор што прави да останете активни и на нозе подолг временски периоди.

Поминете преку сликатаTap on за предностите.

Поминете ги есенските денови со стил и удобност

Иако се уште не е толку ладно, сепак студените утра во текот на есента се причина зошто новите Walkmaxx Trend Leisure старки се достапни со топла внатрешност за да ги затоплат вашите стопала. Без разлика на вашата возраст, едноставно ќе ги засакате.

Walkmaxx Trend Leisure Shoes Autumn 4.0

За удобноста која вашите стапала ја заслужуваат

Заоблениот ѓон на Walkmaxx ќе даде голема поддршка за вашите стапала и ќе ви помогне да го избегнете непријатното чувство на уморни и отечени нозе. Со овозможување на уште порамномерна распределба на тежината, заоблениот ѓон ќе ви овозможи олеснување кај точките под притисок кај стапалата и ќе го намали притисокот врз колената и зглобовите. Со дополнителната EVA гума за подобра апсорпција на притисокот, вие можете да бидете активни подолг временски период.

Walkmaxx Trend Leisure Shoes Autumn 4.0
Walkmaxx Trend Leisure Shoes Autumn 4.0
Walkmaxx Trend Leisure Shoes Autumn 4.0
Walkmaxx Trend Leisure Shoes Autumn 4.0
Walkmaxx Trend Leisure Shoes Autumn 4.0
Walkmaxx Trend Leisure Shoes Autumn 4.0
Walkmaxx Trend Leisure Shoes Autumn 4.0
Walkmaxx Trend Leisure Shoes Autumn 4.0
Walkmaxx Trend Leisure Shoes Autumn 4.0
 

Величина

Должина на стапалото

(см.)

Trend Есенски старки

36 24,3
37 25,0
38 25,7
39 26,3
40 27,0
41 27,7
42 28,3

Како да го измерите стапалото

Технички карактеристики
Достапни бои златна, кафеава, розева, црна
Достапни големини 36-42
Материјал: Ѓон гума
Материјал: Влошка Други материјали, мемори пена, полиуретан (ПУ)
Материјал: Горен ѓон (во однос на ѓонот) metal PU

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star