0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Photo
Video
-50%

Барате патики кои ќе ви одговараат, кои нудат поддршка за уморните стапала и ви помагаат да останете активни во текот на денот? Walkmaxx Trend Старките со светки имаат заоблен ѓон, влошка од мемори пена и пета со ЕВА перниче за целосна удобност на стапалата. Достапни во димензии 36-42, во прекрасен дизајн со светки!

Walkmaxx Trend Glitter Старки

Редовна цена: 1.890,00 ден.


Специјална цена: 945,00 ден.

За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Барате патики кои ќе ви одговараат, кои нудат поддршка за уморните стапала и ви помагаат да останете активни во текот на денот? Walkmaxx Trend Старките со светки имаат заоблен ѓон, влошка од мемори пена и пета со ЕВА перниче за целосна удобност на стапалата. Достапни во димензии 36-42, во прекрасен дизајн со светки!

Дознајте повеќе
Детали за производот

Сјаен пример за удобност

Walkmaxx Trend Старките со светки нудат уникатен дизајн без да ги запостават неопходните аспекти на квалитетните обувки за одење, како удобност и трајност. Покрај тоа што се забавни за носење, овие тренди патики го прават одењето и долгото стоење поудобно, благодарение на подеднаквото распределување на телесната тежина. 

Walkmaxx Trend Leisure Shoes Glitter

Подобрен изглед и дизајн

Со новата линија Trend ќе бидете во тренд. Со овие прекрасни патики, ќе уживате во удобноста и истовремено ќе имате чувство како да одите боси.

Прочитајте повеќе за предностите на Trend линијата

Погледнете ги предностите на заоблениот ѓон

 • Заоблен ѓон

  Заоблениот ѓон помага во зголемувањето на мускулната активност.

 • Подеднакво распределување на телесната тежина

  Рамномерното распределување на телесната тежина може да го подобри држењето на делото, додека истовремено го намалува притисокот на зглобовите.

 • Чувство како да одите боси

  Уживајте во удобноста на босите чекори.

 • Лесни

  Лесен чекор кој ви обезбедува да останете активни подолг временски период.

Поминете преку сликата за предностите.

Која е вашата омилена боја?

Старките со светки се достапни во четири бои и ќе одговараат на секој стил. Со светки на врвот на патиките, ќе блескате каде и да одите.

 • Walkmaxx Trend Leisure Shoes Glitter

  Бела

 • Walkmaxx Trend Leisure Shoes Glitter

  Беж

 • Walkmaxx Trend Leisure Shoes Glitter

  Сива

 • Walkmaxx Trend Leisure Shoes Glitter

  Црна

Есенски денови во стил и удобност

Есенските денови не треба да се потценуваат. Иако сè уште не е многу ладно, утринските температура се причината зошто новите Walkmaxx Trend Старки имаат топол внатрешен дел, кој ќе ги одржуваат вашите стапалата топли. Имаат и светки на надворешниот дел, кој со сигурност ќе ве развеселат. Без разлика на вашата возраст, едноставно, ќе ги обожавате.

Walkmaxx Trend Leisure Shoes Glitter
Walkmaxx Trend Leisure Shoes Glitter
Walkmaxx Trend Leisure Shoes Glitter

Што ги прави Walkmaxx Trend Старките вистинскиот избор:

 • Лесни, прозрачни материјали
 • Возбудлив дизајн со светки
 • Заоблен ѓон кој ги активира мускулите и го исправа држењето
 • Влошка од мемори пена за комплетна удобност и чувство на стабилност

Погледнете ги предностите од заоблениот ѓон

 

 Димензија 

 Должина на стапалото

(см)

Trend Старки со светки 36 23,9
37 24,6
38 25,3
39 25,9
40 26,6
41 27,3
42 27,9
 

Како да го измерите стапалото

Технички карактеристики
Вокмакс линија Trend
Достапни бои беж, бела, сива, црна
Достапни големини 36-42
Заоблен ѓон Да
Материјал: Ѓон гума
Материјал: Влошка мемори пена
Материјал: Горен ѓон (во однос на ѓонот) полиуретан (ПУ)

Рецензии од купувачи (0 Reviews)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star