Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Во моментот нема залиха
Photo
Video
-79%

Walkmaxx Trend Чевлите за жени се одличен избор за модерната жена која бара нов и свеж дизајн. Опуштен спортски дизајн кој ги следи најновите трендови, познатиот заоблен ѓон и лесно облекување кој ќе ги задоволи и најголемите следбеници на трендовите. Достапни во димензии 36-42 во црна боја.

Walkmaxx Trend Style Женски чевли

Редовна цена: 2.990,00 ден.


Специјална цена: 619,00 ден.

Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
Кратко инфо

Walkmaxx Trend Чевлите за жени се одличен избор за модерната жена која бара нов и свеж дизајн. Опуштен спортски дизајн кој ги следи најновите трендови, познатиот заоблен ѓон и лесно облекување кој ќе ги задоволи и најголемите следбеници на трендовите. Достапни во димензии 36-42 во црна боја.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Нови Trend Style чевли за модерни жени

Walkmaxx ви ги преставува новитеTrend Style чевли - супер тренди обувки за жени кои одговараат на различни прилики. Со спортски и опуштен дизајн, оввие чевли се совршени за дневно пешачење, излегување со другарките или за поформални приготи. Овие чевли имаат::

 • Нов дизајн со заоблен ѓон за максимална удобност и дополнително перниче
 • Мека пета за подобра шок апсорпција
 • Кожен горен дел и влошка за природно чувство и поголема проветреност
 • Оригинален систем со ластик и еластична прерамка за дополнителна стабилност и лесно облекување
 • Модерен дизајн за модерни жени

Погледнете ги предностите на заоблениот ѓон

Walkmaxx Trend Style Shoes Women 4.0

Подобрен изглед и дизајн

Со новата линија Trend ќе бидете во тренд. Со овие прекрасни патики, ќе уживате во удобноста и истовремено ќе имате чувство како да одите боси.

Прочитајте повеќе за предностите на Trend линијата

Погледнете ги предностите на заоблениот ѓон

 • Заоблен ѓон

  Заоблениот ѓон помага во зголемувањето на мускулната активност.

 • Подеднакво распределување на телесната тежина

  Рамномерното распределување на телесната тежина може да го подобри држењето на делото, додека истовремено го намалува притисокот на зглобовите.

 • Чувство како да одите боси

  Уживајте во удобноста на босите чекори.

 • Лесни

  Лесен чекор кој ви обезбедува да останете активни подолг временски период.

Поминете преку сликата за предностите.

Дизајнирани за модерните жени

Trend Style чевлите се дизајнирани за секоја жена која бара практична удобност и тренди изглед. Одлична поддршка која е загарантирана од еластичната прерамка на горниот дел на чевлите, додека пак ѓонот нуди совршена стабилност. Со новиот систем на врвките, можете да имате разигран изглед.

Walkmaxx Trend Style Shoes Women 4.0

Подобар проток на воздух и удобност со природните материјали

За да ги направиме овие чевли да одговараат совршено на секој облик на стапала, го направивме горниот дел, како и влошката од природна кожа. Кожата, исто така, нуди подобар проток на воздух, зголемена удобност и природно чувство. Trend Style обувките се со класична црна боја, која одлично одговара на секоја модна комбинација, од спортски до урбан изглед, ќе изгледате фантастично!

Walkmaxx Trend Style Shoes Women 4.0
 

Димензија 

Должина на стапалото

(см)

Trend Style Женски чевли 4.0 36 23,8
37 24,5
38 25,2
39 25,8
40 26,5
41 27,2
42 27,8
 
Како да го измерите стапалото
Технички карактеристики
Достапни бои црна
Достапни големини 36-42
Материјал: Ѓон гума, ЕВА гума
Материјал: Влошка Кожа, мемори пена, Текстил
Материјал: Горен ѓон (во однос на ѓонот) еластин, Кожа, ликра

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star