КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Wellneo Energizer Масажер за стапала

Photo
Video

Wellneo Масажерот за стапала ќе ви помогне да го одржите телото подготвено за движење во секој момент. Обезбедува масажа за зајакнување и подмладување која помага да ја подобрите циркулацијата на крвта и да ги тонирате мускулите. Можете да изберете од 2-те претходно поставени програми кои ќе одговараат на вашите потреби.

Wellneo Energizer Масажер за стапала
9.990,00 ден.
Достапно на залиха. Време на испорака: 10 до 17 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Wellneo Масажерот за стапала ќе ви помогне да го одржите телото подготвено за движење во секој момент. Обезбедува масажа за зајакнување и подмладување која помага да ја подобрите циркулацијата на крвта и да ги тонирате мускулите. Можете да изберете од 2-те претходно поставени програми кои ќе одговараат на вашите потреби.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Ревитализирајте го вашиот живот со Wellneo Масажерот за стапала

Како што старееме, станува потешко да се мотивираме да движиме повеќе и да го одржуваме телото цврсто и раздвижено. Недостатокот на движење се поврзува со слабата циркулација на крвта во нашите нозе кои предизвикуваа низа други проблеми. Wellneo Масажерот за стапала е целосно решение за грижа на вашите нозе, дури и кога не сте во можност да движите. Седнете, вклучете го со практичниот далечински управувач и започнете со ревитализирачката масажа.

 • Wellneo Energizer
 • Wellneo Energizer

Одржувајте ги мускулите на нозете во форма

Wellneo масажерот за стапала ја подобрува циркулацијата на крвта во нозете и помага во тонирање на мускулите. Ги опушта, подмладува, ревитализира и зајкнува стапалата и нозете со оваа врвна технологија за вибрации и акупресура. Може да ви помогне да:

 • ја подобрите циркулацијата на крвта
 • ги тонирате мускулите
 • ја намалите болката и стресот
 • го подобрите целокупното здравје
 • Wellneo Energizer
 • Wellneo Energizer

Различни програми кои одговараат на секоја потреба

Интензивната вибрирачка масажа е резултат на уникатен осцилациски систем кој ќе го почувствувате преку целата нога, заедно со специјалната масажа за акупресура која ги таргетира точките на притисок на нозете. Седнете и изберете од двете 10-минутни програми кои се составени од комбинација на масажа од вибрации и акупресура, можете да ја промените брзината и траењето на секоја сесија без никаков проблем.

 • Wellneo Energizer
 • Wellneo Energizer
 • Wellneo Energizer
 • Wellneo Energizer

За мажи и жени на сите возрасти

Изморени, потечени и тешки нозе веќе нема да бидат проблем, благодарение на Wellneo Масажерот за стапала! Овој револуционерен апарат ви обезбедува подмладувачка и зајакнувачка масажа со вибрации која е особено соодветна за:

 • луѓе кои предолго стојат и седат
 • луѓе кои вежбаат многу и имаат изморени стапала
 • постара популација која не е активна
 • луѓе кои сакаат интензивна масажа за опуштање на нозете
 • Wellneo Energizer
 • Wellneo Energizer

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star