Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Wellneo Spin Spa Апарат за спа-третман

Photo
Video

Wellneo Spin Spa е апарат за спа третман кој ја чисти вашата кожа и го негува вашето тело. Апаратот има 5 ротирачки глави за различни намени. Благодарение на долгата рачка, вие многу лесно ќе допрете до грбот и долниот дел од нозете. Користете го со вашиот омилен гел за туширање за ревитализација на кожата и младешки изглед.

 

 • Ефикасно длабинско чистење
 • Комбинација од ротирање и вибрации
 • Ја зголемува апсорпцијата на производите за нега на кожата
 • Може да го користите под туш или во када
Wellneo Spin Spa Апарат за спа-третман
1.490,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-552
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Wellneo Spin Spa е апарат за спа третман кој ја чисти вашата кожа и го негува вашето тело. Апаратот има 5 ротирачки глави за различни намени. Благодарение на долгата рачка, вие многу лесно ќе допрете до грбот и долниот дел од нозете. Користете го со вашиот омилен гел за туширање за ревитализација на кожата и младешки изглед.

 

 • Ефикасно длабинско чистење
 • Комбинација од ротирање и вибрации
 • Ја зголемува апсорпцијата на производите за нега на кожата
 • Може да го користите под туш или во када
Дознајте повеќе
Детали за производот

Луксузно спа искуство во вашиот дом

Имајте чиста и поздрава кожа со младешки изглед. Овој апарат, исто така, ќе ви помогне да ја намалите болката во мускулите, ќе ги намали нерамнините на кожата и ќе ја подобри циркулацијата на крвта. Ќе се чувствувате подмладени и полни со самодоверба.

Зошто Spin Spa Апаратот е одличен за Вас?

 • Ви помага да добиете поздрава кожа со млад изглед
 • Ја намалува болката во мускулите
 • Ја зголемува циркулацијата
 • Добивате чиста и сјајна кожа
 • Можете да го користите со вашиот омилен гел за туширање

Изгледајте и чувствувајте се подобро

Со Wellneo Spin Spa апаратот добивате спа третман во вашиот дом при секое туширање. Користете било кој од 5-те додатоци со револуционерната ротирачка основа, за нега на целото ваше тело::

 • 5 додатоци за комплетна нега

 • Четка за секојдневно чистење и нега

 • Со додатокот за микродермоабразија ќе ги отстраните мртвите клетки од кожата

 • Со четката за масажа ќе ги релаксирате мускулите и ќе ја подобрите циркулацијата

 • Мрежата за нежна ексфолијација ја прави вашата кожа сјајна

 • Камена четка за отстранување на тврдата кожа на стапалата за педикир како во козметички салон

Претворете го туширањето во луксузен спа третман

Компактен и лесен, Spin Spa апаратот работи на батерии, но може да се користи и под туш и во када. Едноставно ставете од гелот за туширање, наместете еден од додатоците и уживајте.

Негувајте го секој дел од вашето тело, благодарение на долгата рачка

Wellneo Spin Spa Апаратот за спа-третман има долга рачка со која лесно можете да ги третирате сите делови од грбот или нозете. Брзината на ротирање можете да ја прилагодите согласно вашите потреби.

За чиста и здрава кожа секој ден

Специјалниот мотор ја врти четката многу побрзо и поефикасно отколку третман само со обичен сунѓер. Само додадете го Вашиот омилен додаток и оставете Spin Spa да го направи останатото. Идеално решение за сечија кожа без разлика на возраст или пол.

Пакувањето содржи:

 • 1 x Wellneo Spin Spa главен дел
 • 1 x Мрежа
 • 1 x Четка за чистење
 • 1 x Четка за микродермоабразија
 • 1 x Додаток како камен
 • 1 x Четка за масажа

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star