КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Искусете ја удобноста со Dormeo Whipstitch линијата

Оваа линија производи е дизајнирана како мост помеѓу минатото и иднината. Има традиционален, но, истовремено и модерен дизајн кој ќе ги разбуди вашите детски спомени и ќе ве прегрне во носталгична удобност.

WHIPSTITCH ЌЕБЕ

Уживаје во удобност, стил и топлина со ова супер меко ќебе. Има двостран дизајн со 2 бои и раб во контрастна боја.

Whipstich Јорган и перница

Совршено решение за освежување на спалната соба. Носи традиционален дизајн во спој со висококвалитетни материјали.

Whipstich Перница

Повеќе информации

Whipstich Јорган

Повеќе информации

Whipstitch Декоративна перница

Повеќе информации

Whipstitch Декоративна перница

Тренди бои и дизајн комбиниран со традиционален раб на краевите.

Whipstitch Пешкир

Заменете ги вашите пешкири со нови, стилски и удобни пешкири.

Whipstitch Пешкир

Повеќе информации