КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Акција

Акција

Како дополнување на новите производи кои ги нудиме секој месец, ние имаме и интересни и специјални попусти и подароци. Може да одбрете некој од нашите прозводи со специјални и ограничени понуди.

Подреди според Подреди според

48 производ(и)

Затворете

48 производ(и)

Затворете

Дормео акција

Покрај вообичаените акции, секој месец имаме специјални попусти и подароци наменет за сите наши потрошувачи. Изборот на производите е голем.

Зголемете ја удобноста на вашиот кревет или гостинска софа со Aloe Vera над-душекот со 5 зони. Со јадро од Orthocell пена, со 5 зони на удобност, се обликува според вашето тело и обезбедува таргетирана поддршка и удобност. Aloe Vera третманот ја прави навлаката неверојатно мека. CleanEffect® третманот обезбедува хигиенска средина за спиење.

Покрај понудата на над-душеци, нашите специјални попусти се однесуваат и на перниците. Во специјалните попусти можете да уживате во MEMOSAN 3-слојната перница. Анатомска перница која може да се прилагоди според вашите потреби за висина и мекост. Потоа тука е ERGO Comfort перницата, која е специјално дизајнирана за оние кои спијат на грб или на страна. Повеќеслојниот дизајн овозможува максимална удобност и поддршка, заедно со антибактериска заштита, како и заштита од микроби, мириси и прашински грини. Да не заборавиме да ја спомнеме и RENEW NATURA класичната перница која можете да ја користите во текот на целата година. ерницата е направена од квалитетни материјали со привлечен изглед и полнета со микрофибер влакна. Совршена е за сите начини на спиење. Се пере на 60℃, температура која ги уништува прашинските грини.

Сезоналноста во изборот на нашите јоргани, ви озоможува да изберете и купите јоргани и ќебиња, буквално за секоја сезона. Лесни јоргани и прекривки, идеални за летото, двојни јоргани или ќебиња, за во зима, како и декоративни ќебиња и јоргани кои можете да ги користите преку целата година. Изберете јоргани изработени од природни или синтетички, антиалергиски материјали. ETHNIC јорганот е изработен од природни материјали, т.е со природна волна и Wellsleep® микровлакна кои му даваат меко чувство и во исто време ве топлат, додека пак навлаката од 100% памук додава удобност. RENEW NATURA јорганот, пак, е идеален за сите оние кои имаат загреани спални или пак во текот на спиењето им е многу топло. Овој одличен јорган му овозможува на вашето тело да дише, давајќи ви чувство на свежина и удобност.

Покрај изборот на јоргани, нашите специјални попусти се однесуваат и на декоративните ќебиња, како што се WARM HUG сетовите од перница и ќебе, кои се направени од неверојатно меки и пријатни материјали. Сетот е идеален за оние кои не можат ни да замислат времето да го поминат пред телевизорот без да се покријат со меко ќебенце, како и за оние на кои им е секогаш студено. Завиткајте се во ќебето, ставете ги стапалата во специјалните џебови и почувствувајте ја топлината која ќе ве опушти.

Во нашите специјални попусти и акции ќе најдете и одличен избор на постелнини, кои покрај перницата и душекот, се директно одговорни за вашето чувство на наспаност и релаксираност. Изборот на квалитетна постелнина дирекнто влијае врз квалитетното спиење. Меката постелнина ви дава чувство на леснотија и удобност, така неопходни во долги и напорни денови, кога со нетрпение чекаме да започнеме со заслужената релаксација и уживање. Погледнте ги актуелните попусти и акции веднаш!

Заштитните прекривики и чаршави се нешто што не смеете да го пропуштите. Изработени од природни материјали, со специјално дизјанирани ластици, кои овозможуваат чаршафот, совршено да одговара на вашиот душек и да остане секогаш на исто место. На ваков начин, нема потреба од секојдневно местење. Вашиот душек и чаршав ќе останат на исто место како и претодната ноќ. Практично и удобно.

Нашите специјални понуди и акции кои, покрај понудите наменети за мирен и удобен сон, вклучуваат и одлични решенија и широк спектар на производи и додатоци кои ќе ви помогнат да ја одржувате уредна бањата, луксузен изглед за вашите спални соби или работа во хигиенска средина. Ви нудиме комплетни решенија кои го зголемуваат квалитетот на живеењето и општата благосостојба. Ве очекуваме!