КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
 • 1.

  Додадете производ во кошничка

  Одберете производ и кликнете на 'Брза нарачка' на линкот до него и производот ќе биде додаден во кошничката.

  За некои производи ќе треба да одберете боја или димензија пред да ги додадете во кошничката

 • 2.

  Внесете ги Вашите податоци за начинот на достава и плаќање

  Постапката е многу едноставна, така што нема потреба да се регистрирате. Едноставно внесете ги Вашите податоци, комплетирајте ја нарачката, и тоа е тоа :)

 • 3.

  Добивање e-mail за потврда

  Ќе добиете e-mail порака која ќе ја потврди вашата нарачка и вашите пристапни податоци.

  Нашите оператори ќе ве контактираат во најкраток можен рок за деталите околу нарачката.

 • 4.

  Достава до Вашиот дом

  Нарачаните производи ќе ви бидат доставени во најкраток можен рок.

  Имате какви било прашања во врска со нарачката? Јавете се на: 02/ 30 94 556