КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Анатомски перници

Анатомски перници

Анатомски обликуваните перници нудат одлична поддрка и опуштање на мускулите за сите кои се жалат на болки во вратот, грбот или рамената. Ергономски заоблената површина е идеална за сите со широки и средно широки рамена.

Подреди според Подреди според

3 производ(и)

Затворете

3 производ(и)

Затворете