КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Photo
Video
-61%

Како и останатите постелнини, јорганите исто така треба редовно да се перат и да се менуваат на неколку години за да се одржува чувстото на свежина и удобност. Со димензии од 140x200 см. и 200x200см., новиот Begonia јорган е идеален за секој кој сака удобност преку целата година. Полнет со меки Wellsleep® микро влакна за волуен, топлина и прозрачност. Може да се пере во машина на 40°C.

Begonia Јорган

Редовна цена: Од 4.380,00 ден. До


Специјална цена: Од 1.690,00 ден. До

За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Како и останатите постелнини, јорганите исто така треба редовно да се перат и да се менуваат на неколку години за да се одржува чувстото на свежина и удобност. Со димензии од 140x200 см. и 200x200см., новиот Begonia јорган е идеален за секој кој сака удобност преку целата година. Полнет со меки Wellsleep® микро влакна за волуен, топлина и прозрачност. Може да се пере во машина на 40°C.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Нов јорган за поголема удобност во ноќта

Новиот јорган Begonia нуди топлина и удобност во текот за целата година, со стилски дизајн, квалитетни материјали и дизајни по кои е познат Дормео. Одлично надополнување на квалитетниот сон, со полнење и мекост во кои ќе уживате. Дополнително има квалитетно порабување кое спречува појавување на грутки.

Dormeo Begonia Duvet

Топлина, мекост и волумен

Begonia јорганот нуди топлина, мекост и волумен кој ви е потребен преку целата година, благодарение на полнењето со Wellsleep® микро влакна. Тие создаваат илјадници тесни воздушни џебови, кои ве одржуваат затоплени и обвиткани со мекост која ќе ја обожавате. Микро влакната природно ја одбиваат влагата, така што вашиот душек ќе остане полн со свежина долго време.

Dormeo Begonia Duvet

Лесно сушење и оддржување

Јорганот може да се пере на 40°C, и поради полнењето и навлаката кои многу брзо се сушат, нема да имате проблем со долгите ладни ноќи веднаш ќе можете да го вратите за употреба. Димензии 140x200 см. и 200x200см., и спакуван во еколошки одржливо пакување кое можете да го употребите повторно.

Dormeo Begonia Duvet
Технички карактеристики
Дормео линија Comfort
Дормео програма спиење

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star