КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Photo
Video
-35%

Додајте цветна свежина во вашата спална соба, со нова постелнина од ексклузивната Nature’s колекција. Изработена од 100% памук со меко сатенско ткааење за удобност и релаксација. Достапна во 3 пастелни бои и смирувачки цветен дизајн. Комбинирајте ги страните за да добиете 4-во-1 изглед.

Nature's Motive Постелнина

Редовна цена: Од 3.090,00 ден. До


Специјална цена: Од 2.009,00 ден. До

За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Додајте цветна свежина во вашата спална соба, со нова постелнина од ексклузивната Nature’s колекција. Изработена од 100% памук со меко сатенско ткааење за удобност и релаксација. Достапна во 3 пастелни бои и смирувачки цветен дизајн. Комбинирајте ги страните за да добиете 4-во-1 изглед.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Донесете го мирот од природата, во вашата спална соба

Dormeo Nature’s Motive Постелнината е составена од навлака за јорган и навлака за перница, за сите кои сакаат смирена, опуштена атмосфера во спалната соба. Со класичен стил, квалитетни материјали и посветеност на детали, нежно ќе ве опушти за да можете да заспиете. Дел е од ексклузивната колекција производи, инспирирани од убавината на природата.

Dormeo Nature's Bedding Set Motive Dormeo Nature's Bedding Set Motive Dormeo Nature's Bedding Set Motive

Зошто е важен вистинскиот изглед

Домашното уредување е многу повеќе од добар изглед, тоа е чувството кое го предизвикува кај нас, нашиот дом. Вистинскиот избор на бои, дизајни и материјали, можат да ви помогнат да создадете расположение кои ќе го направи секој ден уживање. Поради тоа, важно е да изберете постелнина која го прикажува вашиот стил и токму поради тоа, овој цветен дизајн е токму тоа што ви треба. 

Dormeo Nature's Bedding Set Motive

Три бои, 4во1 стил

Секоја навлака за перница и навлаката за јорган имаат двостран дизајн, со една страна која е со еднобојна пастелна боја, додека другата е со суптилен цветен дизајн. Комбинирајте ги страните за да создадете 4 различни изгледи од 1 постелнина.

Dormeo Nature's Bedding Set Motive Dormeo Nature's Bedding Set Motive Dormeo Nature's Bedding Set Motive Dormeo Nature's Bedding Set Motive

100% памук, со луксузно сатенско ткаење

Памукот е целосно природен, антиалергиски материјал кој е совршен за користење во производи кои доаѓаат во допир со кожата. Кога памукот се претвора во материјал, ткаењето кое се користи има најголемо влијание на изгледот. Сатенското ткаење има повеќе вертикални од хоризонтални конци, што го прави памукот помек и поиздржлив. 

Dormeo Nature's Bedding Set Motive

Лесна за одржување, достапна во 2 димензии 

Навлаките имаат класичен патент кои го олеснуваат менувањето постелнина. Постелнината се пере на 60°C за хигиена, со пастелни бои кои стануваат поубави со секое перење. 

Dormeo Nature's Bedding Set Motive

Постелнината е достапна во 2 димензии на навлаки за јорган: 140x200см (со 1 навлака за перница) и 200x200см (2 навлаки за перници)

  • Dormeo Nature's Bedding Set Motive

    140x200см (со 1 навлака за перница)

  • Dormeo Nature's Bedding Set Motive

    200x200см (2 навлаки за перници)

Дел од ексклузивната Nature‘s колекција

Оваа висококвалитетна постелнина е дел од ексклузивната Nature‘s колекција. Колекција производи кои носат чувство на мир и природа во домот, создавајќи средина за опуштање и уживање во животот со саканите.

Погледнете ја целата Nature‘s колекција

Технички карактеристики
Дормео линија Essence
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star