КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Постелнина – Бувчиња со чувства

Photo
Video
-35%
Нова шармантна постелнина која е дел од колекцијата Бувчиња со чувства на Dormeo. Изработена од 100% природен памук, секоја постелнина се состои од навлаки за јорган и перница со прекрасен дизајн од едната страна и една боја од другата страна, за 4 различни изгледи во 1. Се пере во машина на 60°C и е достапна во единечна и дупла димензија, во сина или жолта боја.
Постелнина – Бувчиња со чувства

Редовна цена: Од 2.190,00 ден. До


Специјална цена: Од 1.424,00 ден. До

За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо
Нова шармантна постелнина која е дел од колекцијата Бувчиња со чувства на Dormeo. Изработена од 100% природен памук, секоја постелнина се состои од навлаки за јорган и перница со прекрасен дизајн од едната страна и една боја од другата страна, за 4 различни изгледи во 1. Се пере во машина на 60°C и е достапна во единечна и дупла димензија, во сина или жолта боја.
Дознајте повеќе
Детали за производот

Обновете ја постелнината на вашето дете

Важно е редовно да ја перете и менувате постелнината на вашето дете со цел да бидете сигурни дека тоа спие во свежа, здрава и хигиенска средина за спиење, која е потребна за спречување на алергии и иритации. Ви ја претставуваме новата постелнина од Dormeo, со шармантен дизајн, кој ќе го направи одењето во кревет, нешто на кое децата ќе се радуваат.

Dormeo Emotion Owl Bedding Set

Дозволете им на бувчињата да им прават друштво додека заспијат

Сите ги сакаат бувчињата, со нивните слатки, заоблени тела и големи, љубопитни очи. Dormeo колекцијата Бувчиња со чувства составена од меки играчки и постелнина, ги носи овие слатки животни во вашиот дом со цел да создадете топла и безбедна средина за истражување на чувствата, опуштање и уживање во спиењето. Сега, вашето дете може да заспие со омиленото другарче.

Dormeo Emotion Owl Bedding Set

4-во-1 изглед

Навлаките за јорган и перница имаат двостран дизајн. Од едната страна се еднобојни а од другата страна имаат дизајн со бувчињата кој ги прикажува како ти заспиваат и сонуваат меки облачиња. Правете комбинации и создадете до 4 различни изгледи, за детската соба на вашето дете секогаш да биде светла и свежа. Достапна е во две бои, светло сина и жолта.

  • Dormeo Emotion Owl Bedding Set
  • Dormeo Emotion Owl Bedding Set
  • Dormeo Emotion Owl Bedding Set
  • Dormeo Emotion Owl Bedding Set

Природни материјали за долготрајна удобност и шарм

Навлаките за јорган и перница се изработени од 100% памук. Тие се антиалергиски и целосно се перат на 60°C. Памукот ја задржува бојата, па така, оваа постелнина ќе ги задржи боите и дизајнот уште мноу години, станувајќи сѐ помека со секое користење.

Dormeo Emotion Owl Bedding Set

Достапна во две димензии

Оваа постелнина е достапна со две димензии на навлака за јорган: 140х200см. (со 1 навлака за перница) и 200х200см (со 2 навлаки за перница). Навлаката за перница се затвора со преклопување, додека навлаката за јорган има патен.

Dormeo Emotion Owl Bedding Set

Дел од големото семејство производи со Бувчиња со чувства

Постелнината е дел од колекцијата на Бувчиња со чувства, со кои собата на Вашето дете ќе стане возбудливо, удобно и интересно место за игра и смеа.

Dormeo Emotion Owl Bedding Set
Технички карактеристики
Дормео линија Trends
Дормео програма дневна соба
Достапни бои жолта, сина
Материјал 100% cotton

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star