КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Во моментот нема залиха
Photo
Video

Уживајте во предностите на новата перница, со поддршката која ви е потребна за поквалитетен сон. Специјално дизајнирана да одговора на сите положби на спиење, оваа перница е полнета со 100% Wellsleep® влакна, за мекост на која ќе обожавате да спиете. Навлаката е изработена од претходно перен памук, за удобност, со класично порабување за квалитетен финиш. Достапна во виолетова или зелена боја, со димензија од 50х70см и се пере на 40°C.

Whipstitch Класична перница
1.980,00 ден.
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
Кратко инфо

Уживајте во предностите на новата перница, со поддршката која ви е потребна за поквалитетен сон. Специјално дизајнирана да одговора на сите положби на спиење, оваа перница е полнета со 100% Wellsleep® влакна, за мекост на која ќе обожавате да спиете. Навлаката е изработена од претходно перен памук, за удобност, со класично порабување за квалитетен финиш. Достапна во виолетова или зелена боја, со димензија од 50х70см и се пере на 40°C.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Додадете поголема удобност во вашиот кревет

Уживајте во предностите на нова перница, со поддршката која ви е потребна за поквалитетен сон.

Специјално дизајнирана за сите положби на спиење, оваа перница е полнета со 100% Wellsleep® влакна за мекост на која ќе обожавате да спиете.

Навлаката е изработена од 100% претходно перен памук за удобност, со класично порабување за квалитетен финиш.

Достапна во виолетова или зелена боја, со димензија 50x70cсм, се пере на 40°C.

Dormeo Whipstitch Classic Pillow

Стилска и удобна

 • Изработена од висококвалитетен 100% претходно перен памук, давајќи свежина и мек финиш кој нуди одлично чувство на кожата
 • Полнењето е составено од 100% Wellsleep® напредни микровлакна
 • Перницата има страничен патент, кој го олеснува додавањето или одземањето на влакна за да ја добиете посакуваната висина, за поздрав и посреќен врат
 • Двобоен дизајн со класичен констрастен раб на краевите
Dormeo Whipstitch Classic Pillow

Wellsleep® влакна за хигиена и удобност

Whipstitch перницата е полнета со Wellsleep® напредни микровлакна и има мека навлака која е изработена од 100% претходно перен памук.

Перницата е мека, пријатна на допир, дише, лесна е и хигиенска. За да можете да ја одморите главата во апсолутна удобност и да се впуштите во најопуштените соништа во вашиот живот.

Dormeo Whipstitch Classic Pillow

Достапна во 2 елегантни бои

Dormeo Whipstitch Класичната перница е достапна во 2 елегантни бои кои ќе го надополнат стилот во вашата спална соба:

 • романтична виолетова
 • свежа зелена

Достна димензија: 50х70см.

Различна боја на секоја страна.

Dormeo Whipstitch Classic Pillow

Едноставна и безвременска Dormeo Whipstitch линија

Уживајте во удобноста со новата Dormeo Whipstitch линија која вклучува:

 • ќебе
 • јорган
 • перница
 • декоративна перница
 • пешкир
Dormeo Whipstitch Classic Pillow
Технички карактеристики
Тип на перница класична
Јадро 100% polyester (Wellsleep®) 650g
Димензија 50x70 cm; 70x70 cm
Дормео линија Essence
Дормео програма дневна соба
Навлака 100% prewashed cotton Inner cover fabric: 100% polypropylene
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star