Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Студио Модерна Тетово 2

Информации за продавницата
Мапа
Прикажи ја продавницата на мапа
Сокриј ја мапата

Адреса:

Т.Ц. Палма Мол - Илирија ББ ниво -1 1200 Тетово

Тел: 071/286-144

Работно време

понедленик до сабота: 10:00 - 22:00
недела неработен ден.