КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Rovus Nano Триаголни крпи за Nano Plus Чистачот на подови

Photo
Video
-30%

Rovus Nano Plus Чистачот на подови користи пареа на висока температура за да ја отстрани нечистотијата, дамките и маснотијата, да ги уништи бактериите и вирусите при контакт, без употреба на средства. Бидете секогаш подготвени да се справите со дамките и нередот, со овие две дополнителни триаголни микрофибер крпи за чистење на ќошевите во домот.

Rovus Nano Триаголни крпи за Nano Plus Чистачот на подови

Редовна цена: 990,00 ден.


Специјална цена: 693,00 ден.

Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Rovus Nano Plus Чистачот на подови користи пареа на висока температура за да ја отстрани нечистотијата, дамките и маснотијата, да ги уништи бактериите и вирусите при контакт, без употреба на средства. Бидете секогаш подготвени да се справите со дамките и нередот, со овие две дополнителни триаголни микрофибер крпи за чистење на ќошевите во домот.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Пареа на висока температура која ќе ја исчисти секоја нечистотија

Новиот и подобрен Rovus Nano Plus Чистач на подови ја користи целосната моќ на пареата на висока температура и Nano технологијата за да го исчисти вашиот дом. Со допир на едно копче можете брзо и лесно да му обезбедите на вашето семејство, почиста и побезбедна средина само со обична вода.

  • Rovus Nano Floor Steamer Plus Triangle Cloths
  • Rovus Nano Floor Steamer Plus Triangle Cloths
  • Rovus Nano Floor Steamer Plus Triangle Cloths
  • Rovus Nano Floor Steamer Plus Triangle Cloths

Резервни крпи за секогаш да сте подготвени

Додатокот во форма на триаголник ќе ви овозможи да ја искористите пареата на висока температура да ги исчистите ќошевите и тешко достапните места нз домот. Сега, секогаш ќе бидете подготвени за акција со овие две резервни микрофибер крпи со кои ќе исчистите дамките од подовите, ќе ги дезинфицирате и отстраните непријатните мириси и ќе се ослободите од непријатните мириси. Крпите се перат и повторно се користат, одличен додаток на вашата колекција за чистење.

Rovus Nano Floor Steamer Plus Triangle Cloths

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star