КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Водич за купување постелнина

Кога ќе обезбедите совршен душек и перница за квалитетен сон, Ви останува уште да одберете постелнина...

Постелнината е неопходна за удобно спиење, а само природните, меки и квалитетни материјали можат да Ви гарантираат вистински мирен сон и добар одмор. Токму затоа, Дормео Ви ги препорачува следниве производи:

Дормео Алое Вера

 • Збогатен со алое вера, што е пријатно за кожата
 • Екстра мек и удобен
 • Потполно проветрен
 • Може да се користи во текот на целата година
 • Лесно одржување
 • Може да се пере во машина за перење на температура од 60°C
 • Хипоалергенски

Јорган Силвер Ион

 • јорганот има 2 страни, топла и ладна
 • надворешна ткаенина: 100% памук со 3D Airmesh ткаенина
 • полнење: 50% Tencel влакна, 50% Wellsleep микровлакна
 • собирање: 2-3%
 • може да се пере во машина на 60°C
 • достапен во две димензии: 140x200см. и 200x200см.

Повеќе постелнини? Кликнете тука.