КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Photo
Video
-50%

Меки, удобни топлинки за топли стапала, оваа зима. Изработени од внимателно избрана мешавина на волна и полиестер. Имаат нелизгачки ѓон, достапни се во беж боја и четири големини. Изработени се од 35% волна и 65% полиестер. Совршен подарок за вас или за најблиските.

Wonderwool Топлинки

Редовна цена: 1.990,00 ден.


Специјална цена: 995,00 ден.

За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Меки, удобни топлинки за топли стапала, оваа зима. Изработени од внимателно избрана мешавина на волна и полиестер. Имаат нелизгачки ѓон, достапни се во беж боја и четири големини. Изработени се од 35% волна и 65% полиестер. Совршен подарок за вас или за најблиските.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Топли стапала цела зима

Кога температурите почнуваат да паѓаат, првото место каде што го чувствуваме студот се стапалата, а студени стапала не само што с енеудобни, туку и може да предизвикаат бројни здравствени проблеми. Затоа, бидете сигурни дека вашите стапала се подготвени за зимата со пар од Dormeo Wonderwool Топлинките. Специјално дизајнирани за удобност на вашите стапала и зглобови, оваа зима. Изработени се од 35% волна и 65% полиестер.

Dormeo Wonderwool Home Boots

Топлинки дизајнирани за врвна удобност во домот

Одлично е чувството кога ќе си дојдеме дома, ќе ги соблечеме обувките и ќе облечеме папучи. Но, за време на студените месеци тоа може да не биде доволно за да го спречиме студот да ни ја расипе удобноста, а токму затоа, ние во Dormeo ги дизајниравме овие топлинки за домашна употреба. Високи се, за да ги покриваат и зглобовите и имаат нелизгачки ѓон за да избегнете незгоди низ домот.

Dormeo Wonderwool Home Boots
  • Dormeo Wonderwool Home Boots
  • Dormeo Wonderwool Home Boots
  • Dormeo Wonderwool Home Boots
  • Dormeo Wonderwool Home Boots

Паметна мешавина на волна за топлина и издржливост

Волната се користи илјадници години, благодарение на својата неверојатна мекост и топлина. Природно изолирачки материјал, кој може да спречи прегревање и потење. Дополнително, полиестерот во мешавината со волна, ја зголемува издржливоста и ќе направи топлинките да изгледаат добро подолго време.

Dormeo Wonderwool Home Boots

Совршени како подарок, достапни во четири големини

Набавете си пар Dormeo Wonderwool Топлинки за вас или како подарок за саканите, оваа зима, за да ја споделите топлината за време на студените денови. Топлинките имаат класична без боја и се достапни во четири големини: 36-37, 38-39, 40-41, 42-43. Поради волната, топлинките може да се перат исклучиво на рака.

Dormeo Wonderwool Home Boots
Дополнителни информации

Материјал на изработка:

  • 35% волна и
  • 65% полиестер

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star