tooltip after the triger
tooltip after the triger
За инфо и нарачки јавете се на:02 3094-552
Пребарајте

За инфо и нарачки јавете се на:

02 3094-552

Дормео перница Air Smart Duo
Постелнини

Најпродавани производи

ново
Дормео Лајт ќебе/прекривка

Дормео Лајт ќебе/прекривка

Цена за Вас: 1.290,00 Ден.

со подарок
Душек Фреш Прима

Душек Фреш Прима

Цена за Вас: 16.990,00 Ден.

-62%
Постелнина Тренд Сет

Постелнина Тренд Сет

Редовна цена: 6.300,00 Ден.

Цена за Вас: 2.290,00 Ден.

Заштедувате: 4.010,00 Ден.

-50%
Јорган Еукалиптус Лајт

Јорган Еукалиптус Лајт

Редовна цена: 2.580,00 Ден.

Цена за Вас: 1.290,00 Ден.

Заштедувате: 1.290,00 Ден.

Топ понуди

-55
Перница Контур

Перница Контур

Редовна цена: 1.790,00 Ден.

Цена за Вас: 790,00 Ден.

Заштедувате: 1.000,00 Ден.

-55
Прекривка за кревет Зиг-Заг

Прекривка за кревет Зиг-Заг

Редовна цена: 1.990,00 Ден.

Цена за Вас: 890,00 Ден.

Заштедувате: 1.100,00 Ден.

-50%
Простирка за во бања Дормео Аква

Простирка за во бања Дормео Аква

Редовна цена: 980,00 Ден.

Цена за Вас: 490,00 Ден.

Заштедувате: 490,00 Ден.

со подарок
Душек iMemory Silver

Душек iMemory Silver

Цена за Вас: 15.990,00 Ден.

02 3094-552
Слободно јавете се доколку имате прашање!
Безбедно купување
Нарачаните производи ги плаќате при приемот, на доставувачот или во локалната пошта. Не Ви е потребна кредитна картичка за да направите нарачка.
Гаранција
Дормео душеците се изработени од најквалитетни материјали и токму затоа добивате дури до 15 години гаранција на јадрото на душекот.
Испорака
Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани со нашата служба или по пошта.
Плаќање на рати
Доколку сакате да плаќате на рати, тоа можете да го направите со кредитна картичка.

Водичи за купување

Конфигуратор на производи

Изберете ги идеалните Дормео производи за Вас, според Вашите лични желби и потреби!

Кликнете тука >

Филтер на душеци

Одберете го идеалниот душек за Вас според...

Погледнете ги Дормео видеата

Дознајте повеќе за карактеристиките и предностите на Дормео производите!

Кликнете тука за Дормео видеата!