Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати
Душеци

Душеци

Сите спиеме различно. Dormeo душеците се дизајнирани да ви пружат удобност и да ви дадат поддршка онаму каде што најмногу ви е потребна. Па така треба само да го најдете оној кој ќе ги задоволи вашите потреби и вие го добиете сонот кој толку долго ви е потребен. Секоја ноќ.

8 производ(и)

Затворете
по страница

Табела Листа

Купувајте според Подреди според
 1. Во моментот нема залиха.
  само 1 на залиха
  Air Lux Plus душек

  Air Lux Plus душек

  Вклучен подарок
  Почувствувајте ја луксузната удобност на двете технологии за производство на душеци кои се споија и го произведоа: Дормео Air Lux Plus. Висок душек со 5 зони за поддршка, кој ги спои иновативните Октаспринг пружини со традиционалните џебни пружини за да ви обезбедат неверојатно мирен и удобен сон.

  Дознајте повеќе

  Од 34.990,00 ден. До
 2. Во моментот нема залиха.
  само 11 на залиха
  Fresh Prima Душек

  Fresh Prima Душек

  Вклучен подарок

  Високо квалитетен душек со 3 зони кој ќе ви даде неверојатна поддршка. 2 см мемори пена во навлаката која совршено се прилагодува на телото.

  Дознајте повеќе

  Од 16.990,00 ден. До
 3. Во моментот нема залиха.
  само 16 на залиха
  Aloe Vera Plus Душек

  Aloe Vera Plus Душек

  Вклучен подарок

  Цврст анатомски душек за совршена поддршка. Содржи Алое Вера за мирен и удобен сон. Овој цврст душек со смирувачко дејство на алое вера е совршен за луѓе кои имаат проблеми со грбот и чувствителна кожа.

  Дознајте повеќе

  Од 11.990,00 ден. До
 4. Во моментот нема залиха.
  само 13 на залиха
  IMemory Silver Душек

  IMemory Silver Душек

  Вклучен подарок

  Душекот iMemory Silver има иновативно јадро со различни степени на тврдост со што можете да ја прилагодите тврдоста според Вашите потреби.

  Дознајте повеќе

  Од 15.990,00 ден. До
 5. Во моментот нема залиха.
  само 2 на залиха
  Air Comfort Plus Душек

  Air Comfort Plus Душек

  Вклучен подарок

  Почувствувајте максимална удобност со комбинацијата од пена и џебни пружини во душекот кој ќе ги задоволи сите ваши потреби! Супериорна циркулација на воздух, јадро кое се менува, навлака со третман за прилагодување која го намалува потењето и CleanEffect® заштита против бактерии кои ќе ви овозможат совршено мирен сон. Висина 23 см.

  Дознајте повеќе

  Од 20.990,00 ден. До
 6. Во моментот нема залиха.
  само 3 на залиха
  Baby-pedic Детски душек Бејби

  Baby Детски душек

  Овој практичен 2 во 1 душек за бебиња и мали деца, со два различни степени на мекост, држи чекор со развојот на детето. Направен е од антиалергиска Ecocell® пена и доаѓа со слатка превлака што може да се пере, достапна во две бои.

  Дознајте повеќе

  Од 4.990,00 ден. До
 7. Во моментот нема залиха.
  само 11 на залиха
  Fresh Душек

  Fresh Душек

  Вклучен подарок

  Исклучително квалитетен душек со квалитетна високо-еластична Екоцел пена и 2 см, мемори пена, збогатена со специјална комбинација од посребрени влакна за анти-бактериска заштита, специјално дизајнирана за да создаде здрава и свежа средина за спиење. Цврста и мека површина за спиење за максимална поддршка и постојана циркулација на воздух.

  Дознајте повеќе

  Од 12.990,00 ден. До
 8. Во моментот нема залиха.
  само 0 на залиха
  Air Select Plus Душек

  Air Select Plus Душек

  Вклучен подарок
  Oвој душек е создаден од иновативната Октаспринг технологијата со мемори пена во навлаката, 3 зони за одлична поддршка и јадро кое се менува. Тој е револуција во спиењето. Висината и неверојатната проветреност се главните карактеристики на новата генерација душеци. Тие се најдоброто решение за парови, бидејќи за двојни димензии има двојно јадро кое се менува, па така секој партнер ќе може да ја одбере цврстината која ќе му одговара.

  Дознајте повеќе

  Од 24.990,00 ден. До

8 производ(и)

Затворете
по страница

Табела Листа