КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Delimano Kitchen Robot Додаток - Сет за тестенини и колачи

Photo
Video

Delimano додаток за Кујски робот, за подготовка на тестенини и колачиња. Во сетот добивате 6 додатоци за поготовка на тестенини и калап за колачиња со 4 форми.

Delimano Kitchen Robot Додаток - Сет за тестенини и колачи
1.290,00 ден.
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Delimano додаток за Кујски робот, за подготовка на тестенини и колачиња. Во сетот добивате 6 додатоци за поготовка на тестенини и калап за колачиња со 4 форми.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Подгответе го совршеното тесто, а потоа направете колачи или тестенини! 

Со Delimano кујнскиот робот ќе можете да подготвувате било каква смеса лесно и без напор. Меѓутоа, со помош на нашиот робот ќе можете да направите тестенини или колачиња! Додатокот за подготовка на тестенини и колачи за Delimano кујнскиот робот целосно го трансформира кујнскиот робот. Ова е навистина попрактично решение од купувањето на повеќе различни уреди.

Обликувајте го тестото како сакате

Додатокот за подготовка на тестенини за Delimano кујнскиот робот се состои од адаптери за 6 форми на тестенини кои лесно можете да ги ставите врз главата од уредот за мелење месо и се истиснуваат: мали нудли, широки нудли, ригатони, макарони, тенки и дебели шпагети. Ова не е се, со другиот адаптер од комплетот, вие можете да истиснете 4 различни типови на колачиња.

Додатокот за подготовка на тестенини за Delimano кујнскиот робот е компатибилен со главата на додатокот за мелење месо и подготовка на колбаси и не може да се користи без него.

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star