КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Photo
Video

Најбрзиот начин да ја надградите бањата е со нов сет од меки, преубави пешкири, кои се нежни кон кожата и изгледаат фантастично. Новите Dormeo Bamboo Пешкири се изработени од 100% целосно природен памук со дебелина од 500гсм за луксузна удобност. Достапни во четири пастелни бои: сива, беж, сина и темно сива. Достапни во три големини; за лице, за раце и за туширање.

Искористете дополнителни 10% ПОПУСТ во кошничка, само до 31.03.
Понудата важи уште
Bamboo Пешкир
Од 490,00 ден. До
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Најбрзиот начин да ја надградите бањата е со нов сет од меки, преубави пешкири, кои се нежни кон кожата и изгледаат фантастично. Новите Dormeo Bamboo Пешкири се изработени од 100% целосно природен памук со дебелина од 500гсм за луксузна удобност. Достапни во четири пастелни бои: сива, беж, сина и темно сива. Достапни во три големини; за лице, за раце и за туширање.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Почастете се со едноставна луксузност со меки и свежи пешкири

Сите сакаме да уживаме во долг и топол туш или бања, но, понекогаш удобноста и опуштањето знаат да завршат со грубите и стари пешкири кои ја иритираат кожата и го отежнуваат сушењето. Затоа, добра идеја е редовно да ги заменувате пешкирите, со свежи, чисти пешкири кои ја негуваат кожата.

Dormeo Bamboo Towel II

Памук, за најдобар квалитет и удобност

Памукот е целосно природен материјал кој долго се цени поради своите неверојатни карактеристики на мекост и цврстина, кои го прават идеален материјал за користење во производството на производи кои доаѓаат во допир со вашата кожа. Памукот е антиалергиси, брзо се суши и има одлична впивливост, што го прави совршен за пешкири.

Излезете од бањата или од туширање и уживајте во чувството на свежи и меки влакна, со неверојатна луксузност, во вашиот дом.

Dormeo Bamboo Towel II

Три големини и четири бои

Bamboo Пешкирите се достапни во три големини, секоја со различен дизајн.

  • Пешкирот за лице со димензија 30x50см има класичен дизајн.
  • Пешкирот за раце со димензија 50x100см е декориран со елегатни гранки од бамбус, носејќи дел од азиските шуми во вашиот дом.
  • Пешкирот со димензија 70x140см, ја продолжува темата со лисја од бамбус.
Dormeo Bamboo Towel II

Достапен во тренди бои, лесен за одржување

Пешкирите се достапни во сива, беж, сина и темно сива боја и може да се перат во машина на 60°C.

Технички карактеристики
Дормео линија Trends
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star