КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Begonia Класична перница

Photo
Video
-50%

Новата Begonia Класична перница е едноставна перница која ви нуди удобност и потпора за поздрав врат и подобар сон. Полнета со Wellsleep® микро влакна кои ви овозможуваат мекост, прозрачност и природен отпор од влага. Полнењето може да се регулира според вашите потреби за висина и цврстина. Димензии 50x70 см. и може да се пере во машина на 40 °C.

Begonia Класична перница

Редовна цена: 2.580,00 ден.


Специјална цена: 1.290,00 ден.

Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Новата Begonia Класична перница е едноставна перница која ви нуди удобност и потпора за поздрав врат и подобар сон. Полнета со Wellsleep® микро влакна кои ви овозможуваат мекост, прозрачност и природен отпор од влага. Полнењето може да се регулира според вашите потреби за висина и цврстина. Димензии 50x70 см. и може да се пере во машина на 40 °C.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Обезбедете си нова, луксузна перница

Како и постелнината, така и перницата треба редовно да се одржува и да се менува, за да се одржи чиста и здрава средина за спиење, Begonia класичната перница ги комбинира традиционалниот и модерниот дизајн, високо-квалитетни материјали кои овозможуваат мекост и свежина.

Dormeo Begonia Pillow Classic

Квалитетно полнење за извонредна мекост

Тајната на квалитетната перница е во полнењето. Традиционално тоа беше полнење со пердуви, но сега постои материјал кој ви нуди мекост и волумен, без никакви недостатоци. Wellsleep® микро влакната се тајната состојка на Dormeo за поудобен и поквалитетен сон. Тие создаваат илјадници тесни воздушни џебови, кои ве одржуваат затоплени и обвиткани со мекост која ќе ја обожавате.

Dormeo Begonia Pillow Classic

Дизајнирана се секого

Традиционалниот дизајн на Dormeo Begonia Класичната перница е идеален за секој начин на спиење – на стомак, на страна или на грб. Дополнителниот патент овозможува брзо и лесно полнење, така што можете да ја прилагодувате висината и цврстината која ја сакате. Навлаката е изработена од мазна бела ткаенина со брановидни шевови кои прават џебови на површината, исполнети со Wellsleep® микро влакна за дополнителна удобност.

Dormeo Begonia Pillow Classic

Лесна за перење и одржување

Перницата може целосно да се пере во машина на 40°C за максимална хигиена и брзо сушење. Димензии 50x70 см. Одговара со широкиот асортиман на навлаки за перници и е дел од ексклузивната колекција Begonija, овозможувајќи поголема удобност во вашите спални соби.

Dormeo Begonia Pillow Classic
Технички карактеристики
Дормео линија Comfort
Дормео програма спиење

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star