КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Во моментот нема залиха
Photo
Video

Донесете ја елеганцијата на тропската ноќ во вашата спална соба, со оваа стилска нова постелнина. Изработена 100% зајакнат памук, за целосна природна турска мекост и цврстина. Достапна е во две бои и двостран дизајн, за 4 во 1 изглед. Висококвалитетен материјал со долготрајна боја за прекрасен изглед по секое перење.

Dreamy palms Постелнина
1.890,00 ден.
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
Кратко инфо

Донесете ја елеганцијата на тропската ноќ во вашата спална соба, со оваа стилска нова постелнина. Изработена 100% зајакнат памук, за целосна природна турска мекост и цврстина. Достапна е во две бои и двостран дизајн, за 4 во 1 изглед. Висококвалитетен материјал со долготрајна боја за прекрасен изглед по секое перење.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Донесете нова топлина и мекост во вашата спална соба

Поголема луксузност и смирувачки амбиент со оваа постелнина која го носи мирот на тропските ноќи во вашата спална соба. Со целосно природна мекост и висококвалитен турски памук, како и посветеноста на деталите по која е познат Dormeo.

Полесно до квалитетен сон

Сите знаеме дека квалитетниот сон е основа за продуктивен ден, кога ќе се разбудите одморени, освежени и полни со енергија. Тоа што е малку познато е важноста за уредувањето на спалната соба и создавање на вистинскиот амбиент за лесно заспивање секоја ноќ, со светли бои и меки материјали на кои ќе обожавате да се одморате.

4 изгледи од 1 сет

Новата Dormeo Dreamy Palms Постелнина комбинира практичен дизајн, висококвалитетни материјали и топол, смирувачки дизајн со тропски палми за создавање на вечерна атмосфера во која ќе обожавате да спиете. Постелнината е достапна во сина и сива боја, со двостран дизајн кој овозможува 4 изгледи во 1 сет, со вел вашата спална соба постојано да изгледа свежо.

Турски памук за мекост, цврстина и долготрајна убавина

Памукот е најдобриот материјал за изработката на постелнина, бидејќи е антиалергиски и одличен спроводник на топлина и ви помага да ви биде удобно цела ноќ. Оваа постелнина е изработена од зајакнат материјал, произведен со 100% целосно природен турски памук, со специјално ткаење кој го прави неверојатно мек. Со цел да се постигнат хигиенските стандарди кои ги заслужувате вие и вашето семејство, се препорачува да ја менувате вашата постелнина најмалку еднаш неделно, затоа добро е да се знае дека овој вид на памук останува цврст и ја задржува и зајакнува својата боја по секое перење.

Квалитетот започнува со деталите

Dormeo® произведува кревет и постелнина веќе дваесет години и разбира дека квалитетот започнува со деталите, Секоја навлака за перница и јорган се затвора со патент, кои ја прават постелнината лесна за менување. Целосно се пере 60°, со достапни димензии за јорган од 140x200 см и 200x200 см, додека навлаката за перница е со димензија 50x70 см.

Технички карактеристики
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star