КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Дормео гостински пешкир 45 x 75 см.

Photo
Video
-35%

Уживајте во едноставната луксузност на овие меки пешкири и завиткајте се во удобност, секој пат кога ќе излезете од бањата. Изработени се од 100% целосно природен памук кој е супер мек на допир. Достапни се во 8 модерни бои, со класичен дизајн. Димензија 45 x 75 см. Може да се перат на 40°C.

Дормео гостински пешкир 45 x 75 см.

Редовна цена: 690,00 ден.


Специјална цена: 449,00 ден.

За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Уживајте во едноставната луксузност на овие меки пешкири и завиткајте се во удобност, секој пат кога ќе излезете од бањата. Изработени се од 100% целосно природен памук кој е супер мек на допир. Достапни се во 8 модерни бои, со класичен дизајн. Димензија 45 x 75 см. Може да се перат на 40°C.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Ова ќе биде вашиот омилен сет пешкири!

Дали вашите пешкири се стари и груби? Дали вашата коса не може да се исуши со старите пешкири? Заменете ги со нови Дормео пешкири за меко, луксузно чувство и овозможете минималистичка елеганција што ќе ја обожавате вие ​​и вашето семејство. Пешкирите можат да се перат на 40°C

Dormeo Towel

100% Памук за најдобар квалитет

Сите сакаме да се опуштиме со топол туш или бања по напорниот ден. Сега, можете да бидете сигурни дека оваа удобност ќе се продолжи и ќе трае подолго со овие меки пешкири со влакна изработени од 100% целосно природен памук. Имајте совршен крај на вечерната рутина и почастете се со едноставна луксузност во која ќе уживате секој ден.

Меки, цврсти и впивливи

Секој пешкир е изработен од 100% целосно природен памук за долготрајна удобност, издржливост и впивливост. Меките влакна на овој природно хипоалерген материјал нуди луксузно чувство на кожата и ја впиваат водата за да можете брзо да се исушите, без триење и иритации.

Dormeo Towel

Достапни во 8 бои:

  • Бела
  • Зелена
  • Сива
  • Кафеава / беж
  • Жолта
  • Сина
  • Светло сина
  • Темно сина

Дормео гостински пешкир - димензија 45 x 75 см.

Dormeo Towel
Технички карактеристики
Дормео линија Bath
Дормео програма за тоалет

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star