КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Дормео пешкир за раце 50 x 100 см.

Photo
Video
-35%

Уживајте во едноставната луксузност на овие меки пешкири и завиткајте се во удобност, секој пат кога ќе излезете од бањата. Изработени се од 100% целосно природен памук кој е супер мек на допир. Достапни се во 8 модерни бои, со класичен дизајн. Димензија 50 x 100 см. Може да се перат на 40°C.

Дормео пешкир за раце 50 x 100 см.

Редовна цена: 990,00 ден.


Специјална цена: 644,00 ден.

За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Уживајте во едноставната луксузност на овие меки пешкири и завиткајте се во удобност, секој пат кога ќе излезете од бањата. Изработени се од 100% целосно природен памук кој е супер мек на допир. Достапни се во 8 модерни бои, со класичен дизајн. Димензија 50 x 100 см. Може да се перат на 40°C.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Ова ќе биде вашиот омилен сет пешкири!

Дали вашите пешкири се стари и груби? Дали вашата коса не може да се исуши со старите пешкири? Заменете ги со нови Дормео пешкири за меко, луксузно чувство и овозможете минималистичка елеганција што ќе ја обожавате вие ​​и вашето семејство. Пешкирите можат да се перат на 40°C

Dormeo Towel

100% Памук за најдобар квалитет

Сите сакаме да се опуштиме со топол туш или бања по напорниот ден. Сега, можете да бидете сигурни дека оваа удобност ќе се продолжи и ќе трае подолго со овие меки пешкири со влакна изработени од 100% целосно природен памук. Имајте совршен крај на вечерната рутина и почастете се со едноставна луксузност во која ќе уживате секој ден.

Меки, цврсти и впивливи

Секој пешкир е изработен од 100% целосно природен памук за долготрајна удобност, издржливост и впивливост. Меките влакна на овој природно хипоалерген материјал нуди луксузно чувство на кожата и ја впиваат водата за да можете брзо да се исушите, без триење и иритации.

Dormeo Towel

Достапни во 8 бои:

  • Бела
  • Зелена
  • Сива
  • Кафеава / беж
  • Жолта
  • Сина
  • Светло сина
  • Темно сина

Димензија 50 x 100 см.

Dormeo Towel
Технички карактеристики
Дормео линија Bath
Дормео програма за тоалет

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star