КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.
Photo
Video
-50%

Уживајте во едноставната луксузност на овие меки пешкири и завиткајте се во удобност, секој пат кога ќе излезете од бањата. Изработени се од 100% целосно природен памук кој е супер мек на допир. Достапни се во 8 модерни бои, со класичен дизајн. Во сетот добивате 5 пешкири со различна димензија. Пешкирите можат да се перат на 40°C.

Сет од 5 пешкири

Редовна цена: 4.950,00 ден.


Специјална цена: 2.490,00 ден.

Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо

Уживајте во едноставната луксузност на овие меки пешкири и завиткајте се во удобност, секој пат кога ќе излезете од бањата. Изработени се од 100% целосно природен памук кој е супер мек на допир. Достапни се во 8 модерни бои, со класичен дизајн. Во сетот добивате 5 пешкири со различна димензија. Пешкирите можат да се перат на 40°C.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Ова ќе биде вашиот омилен сет пешкири!

Дали вашите пешкири се стари и груби? Дали вашата коса не може да се исуши со старите пешкири? Заменете ги со нови Дормео пешкири за меко, луксузно чувство и овозможете минималистичка елеганција што ќе ја обожавате вие ​​и вашето семејство. Пешкирите можат да се перат на 40°C

Dormeo Towel

100% Памук за најдобар квалитет

Сите сакаме да се опуштиме со топол туш или бања по напорниот ден. Сега, можете да бидете сигурни дека оваа удобност ќе се продолжи и ќе трае подолго со овие меки пешкири со влакна изработени од 100% целосно природен памук. Имајте совршен крај на вечерната рутина и почастете се со едноставна луксузност во која ќе уживате секој ден.

Меки, цврсти и впивливи

Секој пешкир е изработен од 100% целосно природен памук за долготрајна удобност, издржливост и впивливост. Меките влакна на овој природно хипоалерген материјал нуди луксузно чувство на кожата и ја впиваат водата за да можете брзо да се исушите, без триење и иритации.

Dormeo Towel

Добивате сет од 5 пешкири кои се достапни во 8 бои:

Сетот е достапен во 8 различни бои:

 • Бела
 • Зелена
 • Сива
 • Кафеава / беж
 • Жолта
 • Сина
 • Светло сина
 • Темно сина

Сетот се состои од:

 • Dormeo пешкир 100x150 см.
 • Dormeo пешкир 70x140 см.
 • Dormeo пешкир 50x100 см.
 • Dormeo пешкир 30x50 см.
 • Dormeo пешкир 45x75 см.
Dormeo Towel
Технички карактеристики
Дормео линија Bath
Дормео програма за тоалет

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star