КУПУВАЈТЕ ПО КАТЕГОРИИ
Наши продавници
Клуб 5*
0
0,00 ден.
Losd fsdf sd
Нема производи во вашата кошничка.

Aloe Vera Light Јорган, Rovus Апарат за затоплување и Rovus Spray Mop Џогер

Photo
Video
Најдобра цена
Aloe Vera јорганот е специјално дизајниран за потопли годишни времиња и за оние кои се потат во текот на ноќта. Rovus Ceramic Heater обезбедува инстант топлина, во секое време и на секое место. Rovus џогерот со систем за распрснување е поедноставено решение за сите ваши потреби кога станува збор за чситењето на домот.
Специјална понуда! Само до вторник 30.01. до полноќ, нарачајте го овој пакет по специјална цена од само 4.490 ден.
Aloe Vera Light Јорган, Rovus Апарат за затоплување и Rovus Spray Mop Џогер
8.560,00 ден.
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
Јавете ни се на 02 3094-552
Кратко инфо
Aloe Vera јорганот е специјално дизајниран за потопли годишни времиња и за оние кои се потат во текот на ноќта. Rovus Ceramic Heater обезбедува инстант топлина, во секое време и на секое место. Rovus џогерот со систем за распрснување е поедноставено решение за сите ваши потреби кога станува збор за чситењето на домот.
Дознајте повеќе
Детали за производот

Aloe Vera Light јорганот (140x200 см.) има навлака со Aloe Vera за неверојатно меко чувство.

Специјално е дизајниран за потоплите годишни времиња.

Aloe Vera е проткаена во навлаката и на јорганот му дава поголема мекост и удобност.

Wellsleep® микровлакната имаат одлични термални способности и хипоалергени карактеристики.

Дополнително тие апсорбираат минимални количини на влага, што ги прави природно отпорни на дамки. Уникатната структура на воздушни џебови му дава на овој јорган дополнителен волумен.

Rovus Апарат за затоплување - инстант и моќно загревање, во секое време и на секое место

Дали често се случува да ви застуди во текот на есенските или зимските месеци? Дали би сакале да ви биде топло без оглед на тоа каде сте и во кој период од денот?

Со Rovus керамичкот затоплувач добивате инстант топлина, без да чекате долго време. Понесете го со вас секаде каде што ќе ви биде потребен, без оглед дали станува збор за вашиот дом, гаража, канцеларија итн.

Rovus Ceramic Heater

Rovus Spray Mop Џогер со систем за распрснување

Дали сте уморни од наведнување и долгото триење за да го исчистите вашиот под? Новиот Rovus Spray Mop - џогерот со систем за распрсување ги знае сите тајни за вашиот дом да биде почист од кога и да е. Најдоброто од сè е тоа што ќе чистите без многу напор, ефикасно, ефективно и брзо.

Делот за контрола на влажноста ја штити секоја површина

Специјалниот дел за распрснување ефективно ја контролира влажноста и спречува можни штети. Затоа Rovus Spray Mop- џогерот со систем за распрснување е идеален за чистење на секакви видови површини меѓу кои:

 • ламинат
 • линолеум
 • плочки
 • мермер
Дополнителни информации

Dormeo Aloe Vera Јорган Light

 • Димензија 140x200 см.
 • ПАКУВАЊЕ: јорганот е спакуван во кеса за вакумирање која можете да ја користите повеќе пати.
 • Препорачуваме перење со течни детергенти доколку има по закоравени дамки.
 • По перењето добро протресете го јорганот, исправете го и оставете го да се суши на рамна површина.

Rovus Керамички апарат за затоплување

 • Моќност: од 1.000 W до 1.800 W
 • Две нивоа на топлина (топол и врел воздух)
 • Вентилатор (свеж воздух)
 • Тајмер кој може да се програмира до 12 часа и автоматски се исклучува

Rovus Spray Mop Џогер со систем за распрснување

 • Материјал на основата: ПП
 • Материјал на резервоарот за вода: ПП
 • Материјал на рачката: АБС
 • Цевка: алуминиум и сунѓер
 • Големина на производот: 43 x 14.5 x 120 см
 • Капацитет на резервоарoт: 350мл
 • Големина на крпата за чистење:39 x 13 см
 • Материјал на крпата за чистење: 80% Полиестер/20% Полиамид - 775г/см3
Технички карактеристики
Дормео линија Comfort
Дормео програма спиење

Рецензии од купувачи (0 рецензии)

Сè уште нема рецензии за овој производ ...

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star